Житомирян турбує агресивність безхатніх тварин у місті

Житомирян турбує агресивність безхатніх тварин у місті

Житомирянка Катерина Докейчук подала електронну петицію до Житомирської міської ради, в якій просить вирішити питання щодо безхатніх котів та собак."Велика кількість безхатніх тварин розносить сміття вулицями Житомира зі смітників різних районів, цим самим забруднює наше місто і є носієм великої кількості захворювань.
Також коти і собаки забруднюють вулиці міста та грунти міста своїми екскрементами (яйця гельмінтів). Ряд гельмінтів, носіями яких є безхатні тварини, передаються і людині, особливо дітям, у зв'язку з чим зростає захворювання серед людей.

Коли вони, з різних на це причин, помирають, то стають так само осередком скупчення інфекцій, що забруднює як грунт, так і повітря.
.
В останній рік помітно зросла агресивність таких тварин, особливо собак. Бігаючи поодинці а частіше зграями, вулицями міста, вони неочікувано і досить часто нападають на мешканців міста, дітей, які гуляють на вулиці, велосипедистів, намагаючись вкусити. Також нападають на вулицях один на одного. Вночі влаштовують галас своїм лаєм. Цим самим несуть загрозу людям та порушують спокій Житомирян.

Часто безхатні тварини стають причиною ДТП, вибігаючи на проїжджу частину та створюючи цим небезпеку життю і здоров’ю людей.

На жаль, за поведінку тварин, від якої для населення Житомира завдається шкода, ніхто не несе відповідальності.

Тема по захисту безхатніх тварин використовується лише для популізму та не призводить до змін в шляхах та методах боротьби із ними.

Просимо перевірити роботу відповідних служб за останні 5 років, так як, судячи по збільшенню популяції безхатніх тварин, служби зі своєї роботою належним чином не справляються.

Також закликаємо перевірити виконання комунальним підприємством «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради міської програми «Житомир – дружнє місто до тварин» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Житомирської міської ради від 25.01.2018 № 911, та надати офіційний публічний звіт за результатами перевірки.

Задля безпеки населення міста закликаємо вжити термінових заходів по вдосконаленню шляхів і методів реалізації зазначеної програми, або переглянути і змінити її зу зв’язку із незадовільною результативністю", - йдеться у тексті петиції.

Підтримали електронний документ 192 людини, або 76,8 %. Збір підписів триває. Нагадаємо: щоб петиція була розглянута міською радою, вона має набрати 250 голосів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up