Центри та бюро правової допомоги допомагають житомирянам відстоювати свої права

Центри та бюро правової допомоги допомагають житомирянам відстоювати свої права

З 1 липня 2015 року у Житомирській області запрацювало чотири місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги: у Бердичеві, Житомирі, Коростені та Новоград-Волинському. А з 1 вересня – 19 бюро правової допомоги. Центри та бюро правової допомоги надають допомогу по цивільним та адміністративним справам за рахунок коштів Держбюджету.

 

За минулий рік та станом на 14 червня 2017 року фахівці Центрів та бюро правової допомоги проконсультували 14 256 громадян, із них 5 952 написали письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги та отримали адвоката за рахунок держави.

Для кожного жителя Житомирської області Центри та бюро правової допомоги єдина можливість відстояти свої права. Адже дуже часто громадянам, які не мають коштів на послуги платного адвоката чи юриста, доводиться роками шукати правди, аби вирішити свої проблеми. Але найстрашніше так і не знаходити її.

Фахівці Центрів та бюро правової допомоги Житомирщини надають безкоштовні консультації кожному та забезпечують доступом до електронних сервісів Мін’юсту.

Право на адвоката від держави мають: малозабезпечені; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; біженці; ветерани війни (у тому числі учасники АТО); інваліди; інші, відповідно до ст.14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

Якщо у Вас виникла необхідність у правовій допомозі, Ви можете прийти в бюро, зателефонувати у місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Бердичівський місцевий центр – м. Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.:(04143) 4-14-42; Житомирський місцевий центр – м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.:(0412) 43-15-89; Коростенський місцевий центр – м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.:(04142) 5-09-45,49; Новоград-Волинський місцевий центр – м. Новоград-Волинський, вул. Івана Франка, 31-, тел.:(04141) 2-15-82), або ж зателефонувати на єдиний номер правової допомоги 0-800-213-103, який працює цілодобово.

«Справедливість є!», – запевняють клієнти Центрів та бюро правової допомоги.

За інформацією Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області

 
0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Герої повернулись: Житомир зустрів воїнів-десантників, які прибули із зони ООС Герої повернулись: Житомир зустрів воїнів-десантників, які прибули із зони ООС
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up