Сьогодні у Житомирі вшановують пам`ять загиблого героя АТО Віталія Медушевського

Сьогодні у Житомирі вшановують пам`ять загиблого героя АТО Віталія Медушевського

Вшануймо пам`ять героя разом!

Медушевський Віталій Зенонович – механік-водій 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат.

Народився 21 травня 1974 року в селищі міського типу Довбиш Баранівського району Житомирської області. Закінчив середню школу селища міського типу Довбиш.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

У березні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив механіком-водієм 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0409, місто Новоград-Волинський Житомирської області).

З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

3 серпня 2014 року солдат Медушевський загинув на блок-посту у районі міста Луганськ від кулі снайпера прикриваючи групу саперів, які проводили мінування дороги.

6 серпня 2014 року похований на кладовищі селища міського типу Довбиш Баранівського району Житомирської області.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (15.05.2015; посмертно).

Залишились дружина та дві доньки.

22 січня 2015 року у селищі міського типу Довбиш на будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Шкільна, 1), де навчався Віталій Медушевський, йому відкрито меморіальну дошку.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up