Житомирський дитячий хор «Gloria» посів перше місце на Міжнародному конкурсі-фестивалі

Житомир - місто найталановитіших дітей. Підтвердженням цьому є чергове досягнення  нашого улюбленого  творчого колективу  зразкового  дитячого хору «Gloria» Житомирської музичної школи №1 ім. Б.М.Лятошинського, відомого у багатьох містах України та Європи.

Житомирський дитячий хор «Gloria» посів перше місце на  Міжнародному конкурсі-фестивалі

Минулими вихідними – у суботу, 29 липня, відбулась одна з яскравих подій у житті колективу - вкотре здобуто перемогу та одержано відзнаку за перше місце на XI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої  творчості "Усі ми діти твої, Україно" в номінації  вокальне мистецтво «Академічний спів».

Традиційно, український дитячий центр "Молода гвардія", який розташований  на березі Чорного моря у місті Одеса, щозміни скликає нових друзів. Цього разу XI тематична зміна "Усі ми діти твої, Україно" об’єднала 1099 творчих дітей з усіх куточків України, серед яких більше 600 талановитих та обдарованих учасників фіналу Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості "Усі ми діти твої, Україно!"

Дитячий  хор «Gloria», пройшовши нелегкий шлях конкурсного відбору, вперше став учасником фестивалю та гідно представив Житомирщину на гала-концерті, який відбувся на церемонії закриття фіналу ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Усі ми діти твої, Україно!"

Гала-концерт фестивалю, в якому брав участь дитячий хор «Gloria», відбувався за підтримки Президента України  Петра Порошенка.

Талановиті виконавці своїм унікальним співом зачаровували слухачів та створювали особливу атмосферу. Здавалося, зала завмирала під час оголошення результатів конкурсу і вибухала бурхливими оплесками на честь переможців.

Батьки учасників зразкового  дитячого хору «Gloria»

Коментарі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up