Тревел-блогери України відвідали Житомирщину у рамках туру «Віа Регія – культурний шлях Ради Європи»

Тревел-блогери України відвідали Житомирщину у рамках туру «Віа Регія – культурний шлях Ради Європи»

15-16 вересня Житомирською областю пройшов тур «Віа Регія – культурний шлях Ради Європи».

Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Віа Регія – культурний шлях Ради Європи – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв’язку між Східною і Західною Європою, довжина якого 4500 км. Україна з її багатством культурної спадщини є невід’ємною частиною цього давнього культурного шляху.

Із метою популяризації та тестування української частини шляху було організовано промотур для тревел-блогерів України тривалістю 11 днів. Учасники туру вже встигли відвідати Львівську, Рівненську та Волинську області, що розташовані на цьому шляху.

Програмою туру на Житомирщині було передбачено – пікнік у серці міста на Замковій горі, пішохідна екскурсія, що включила в себе всі основі об’єкти центру Житомира, екскурсія до Вежі, прогулянка Шодуарівським парком, відвідування музеїв – Краєзнавчий, «Ремісничий двір», Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова, замок-музей «Радомисль», Радомишльський народний краєзнавчий музей та на завершення – дендропарку у Радомишлі.

Довідково. Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА є партнером проєкту “Віа Регія – культурний шлях Ради Європи”.

 

 

Коментарі

keyboard_arrow_up