Житомир може стати фестивальною столицею

Житомир може стати фестивальним центром – зараз працюють над Стратегією розвитку культури і туризму Житомирщини, - інформує прес-служба ОДА.

Житомир може стати фестивальною столицею

Про це розповіла сьогодні, 12 червня, в.о. начальника управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

Варто відвідати

Концерт Гаріка Кричевського

«Ми працюємо зараз над Стратегію, розробили робочу групу, куди взяли представників всіх культурних інституцій. Наприклад, Львів бачить себе культурною столицею України, а далі і Європи. Ми поки що визначаємося, де ми себе бачимо. Зараз йдемо шляхом побудови Стратегії розвитку і не відкидаємо той варіант, що зробимо обласний центр фестивальною столицею. Ми в пошуках своєї унікальності та ідентичності», – сказала Тетяна Парфентієва.

Також вона додала, що в липні планують провести 8-годинний Rock Real Fest. Очікується, сюди з’їдуться музичні фанати з усієї України. Крім того, на фестиваль запросять усі райони та ОТГ області, щоб вони побачили, як проводити такі заходи. Адже за задумом організаторів, на наступний рік подібний фестиваль може проходити у якомусь містечку або громаді області.

Нагадаємо, що 23 червня у Житомирі вперше пройде фестиваль автозвуку і тюнінгованих автівок ЕММА.

Коментарі (8)
 • Андрій Олійник

  Там війна, а в їх фестиваль в голові.

  Александр Черныш reply Андрій Олійник

  Тому що, то не їх війна!
 • Sergey Moroz

  А по каким дорогам в Житомир будут приезжать? И в городе, как фестивалить. Деньги для дорог украдены, только на краску оставили, а чтобы люди не смотрели под ноги, на ужасно положенную плитку и раздолбанный асфальт, повесили ленточки и зонтики. Твари вороватые
 • Оксана Довбня

  Будувати важче ніж фестивалити за гроші громади та грантодавців.
 • Ruslan Todorovich

  Уже аэропорт запустили, заводы строили, карнавал задумали осталось на Марс экспедицию отправить. Реально мэр оторван от реальности. Нужен психолог(
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up