В рамках гранту від Житомирської ОДА-2019 відбудеться V-й шкільний кінофестиваль «ЖУК»

В рамках гранту від Житомирської ОДА-2019 відбудеться V-й шкільний кінофестиваль «ЖУК»

Вже вдруге в рамках фінансової підтримки від Житомирської облдержадміністрації відбудеться Всеукраїнський шкільний кінофестиваль «ЖУК».

Як інформує прес-служба ОДА, цього року це вже V-й проект фестивалю, який минулого року вийшов на всеукраїнський рівень.

Ідейний натхненник та організатор фестивалю – голова громадської організації «Творча студія ДрімСтеп» Богдан Яремчук:

«Втілювати мрії насправді важко, але – потрібно. Саме цієї істини ми прагнемо навчити наше молоде покоління. Наш проект вже п’ять років закликає не боятися і творити. Адже оцінивши сам фестиваль, його рівень організації кожний розуміє, що насправді маленька праця і маленькі щоденні зусилля можуть мати великий результат».

Щороку організатори фестивалю обирають одну тему, яку учнівські команди розкривають у своїх відеороботах.

«Розпочавши проект кінофестивалю у 2014 році, коли йшли активні бойові дії, ми думали що можемо зробити тут, вдома. Так виникла ідеє «ЖУКа» і тема першого конкурсу – «Будь героєм!». Церемонію провели весною 2015 року. Тоді учасниками проекту стали 17 команд, що показало – фестивалю бути», – зауважив Богдан Яремчук.

Успіх кінофестивалю змусив його творців не зупинятися. Сьогодні отримати омріяний «Оскар» хочуть юні актори, оператори, звукорежисери та сценаристи з усіх куточків країни. При цьому Богдан наголошує:

«Наш фестиваль змінює дитячі долі. Багато хто з наших учасників після завершення школи стають студентами коледжів та вузів за спеціальністю театр, кіно. А проходячи вступний конкурс вони обов’язково демонструють комісії відеороботи з «ЖУКа». Приємно, що допомагаємо в професійному становленні молодого покоління. Адже саме вони – майбутнє України».

Цього року організатори фестивалю запланували безліч приємних сюрпризів. Як завжди навчання в рамках фестивалю від кращих операторів, сценаристів та акторів, грандіозна  церемонія кінофестивалю та безліч приємних подарунків всім учасникам.

Якщо бажаєте дізнатися більш детально всі «секрети» V-го Всеукраїнського шкільного кінофестивалю «ЖУК» тоді запрошуємо на прес-конференцію від організаторів:понеділок, 20 травня, о 11.00 год. в офісі житомирського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» (м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1, 2-й поверх).

Також 20 травня стартує реєстрація команд-учасниць кінофестивалю. Тема відеоробіт: «Я ціную життя!».

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up