Уряд ухвалив низку нормативних актів, спрямованих на підвищення соціального захисту учасників Революції Гідності

Уряд  ухвалив низку нормативних актів, спрямованих на підвищення соціального захисту учасників Революції Гідності

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, Уряд на своєму засіданні ухвалив низку нормативних актів, спрямованих на підвищення соціального захисту учасників Революції Гідності та сімей загиблих Героїв.

Зокрема, прийнято рішення, які дозволять включити учасників Революції Гідності і членів сімей загиблих до програм соціального захисту, затверджених Верховною Радою. Йдеться про надання послуг соціальної і психологічної реабілітації, надання послуг соціальної і професійної адаптації, поширення порядку санаторного лікування на учасників Революції Гідності, а також про забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників Революції Гідності та тих учасників, які отримали інвалідність першої та другої групи. На програму забезпечення житлом виділяється близько 25-ти мільйонів гривень, що дозволить надати приблизно 20-25 квартир.

За результатами розгляду зазначених питань Уряд ухвалив наступні нормативні акти з дорученням їх оформлення у тижневий строк відповідно до регламентних вимог: постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"; постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 і від 21 червня 2017 р. № 432"; постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200"; постанову Кабінету Міністрів України "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, а також членів їх сімей".

Нагадаємо, сьогодні, о 18:00 год на майдані імені С.П. Корольова розпочнеться Віче пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні. .

Серед Героїв Небесної Сотні – четверо жителі Житомирської області. Один з них – житомирянин Яків Якович Зайко. Його серце зупинилося 18 лютого 2014 року в центрі столиці – Яків Якович помер на 74 році життя від інфаркту під час нападу силовиків на мітингувальників на вулиці Інститутській. У понеділок.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up