У Житомирі відбувся допрем'єрний показ фільму «Червоний»

У Житомирі відбувся допрем'єрний показ фільму «Червоний»

У кінотеатрі імені Івана Франка 15 серпня вперше на великому екрані була представлена кінострічка  за романом Андрія Кокотюхи «Червоний».

 

«Червоний» – український історичний фільм, допрем'єрний показ якого відбувся 15 серпня у житомирському кінотеатрі ім. І. Франка.

Перед сеансом автор книги Андрій Кокотюха, головний режисер Заза Буадзе та оператор Олександр Земляний дали пресс-конференцію, під час якої розповіли, про що цей фільм.

Слоган фільму – «Боротьба, яка триває досі». За словами режисера кінострічки Зази Буадзе, мова йде не лише про боротьбу 1946-го року.

«Ми впевнені в тому, що це боротьба, яка до сих пір триває. Давайте скажемо один одному правду. Ми прекрасно це знаємо. Ми до цих пір на війні. Боротьба триває. Боротьба триває не тільки там, на фронті. Фронт проходить по всьому нашому житті. І на екранах телевізорів, і на екранах кінотеатрів, і через наші серця та душі. Через все нашу життя. І ця боротьба закінчиться тільки тоді, коли ми переможемо. А ми повинні перемогти. Іншого виходу у нас немає, тому що ми приречені на перемогу», – каже Заза Буадзе.

Режисер переконує – фільм не змінює життя, але може дарувати дуже позитивні емоції: «Я сподіваюся, що ви сьогодні отримаєте ці емоції. Може, в чомусь комусь ці емоції допоможуть. Але у всякому разі, песимістами ви сьогодні звідси не підете. Даю вам слово».

В широкий прокат картина вийде 24 серпня, у День Незалежності України.

Роман Плевако

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up