У Житомирі відбудеться фестиваль «Світ ляльок»

З 23 по 27 квітня запрошуємо Вас відвідати справжню казку у рамках третього Відкритого Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Світ ляльок».

У Житомирі відбудеться фестиваль «Світ ляльок»

На вас будуть чекати найяскравіші лялькові колективи України з виставами для дітей та дорослих.

Урочисте відкриття фестивалю «Світ ляльок» відбудеться 23 квітня на вулиці Михайлівській, 7 о 12:00, де на вас буде чекати феєричне шоу! Режисером святкового дійства став заслужений артист України Петро Авраменко.

Відкритий Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Світ ляльок» проводиться раз на три роки в м. Житомир на базі Житомирського академічного обласного театру ляльок. Засновниками та організаторами Фестивалю є Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та Житомирський академічний обласний театр ляльок.

Мета Фестивалю:

- популяризація творчих досягнень українського та зарубіжного театрального мистецтва;

- активізація творчого обміну з іншими областями України та зарубіжжям;

- естетичне виховання дітей засобами театрального мистецтва.

Завдання Фестивалю:

- популяризації вітчизняних та зарубіжних досягнень лялькових театрів;

- показ кращих вистав, режисерських, акторських робіт, творів сценографії, драматургії;

- творчий обмін театральними художньо-естетичними ідеями у сфері режисури, акторської майстерності, сценографії, драматургії;

- виявлення нових творчих форм роботи з глядачами;

- підвищення професійного рівня режисерів, акторів, художників, майстрів-лялькарів.

Під час Фестивалю працює глядацьке журі, для чого всім глядачам разом з квитком видається анкета, яка заповнюється самими глядачами та збирається в опечатані урни при виході з зали перегляду. Урни відкриваються в присутності журі, організаторів та представників ЗМІ та за підсумком голосів з анкет Оргкомітет визначає переможців.

Ми маємо нагоду долучитись до здобутків театрального мистецтва кращих театрів ляльок України та побачити нові вистави не тільки для дітлахів, а й для дорослих.

Проведення ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок є гарну традицію, яка сприяє збагаченню сучасної української культури, наповнює творчою енергію майстрів сцени та дарує насолоду дотику до чарівного свята казки. Сподіваємось що цьогорічний Фестиваль буде гарним подарунком всім дітлахам нашого міста та області.

Запрошуємо Вас відвідати наш захід, задати питання і отримати на них вичерпні відповіді.

Заключна прес-конференція та нагородження переможців відбудеться 27 квітня (п'ятниця) 2018 року о 16:30 в приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок.

Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up