У вересні проведуть міжнаціональний фестиваль «Житомирська вежа-2019»

У вересні проведуть міжнаціональний фестиваль «Житомирська вежа-2019»

Уже вп’яте у Житомирі цієї осені проведуть Всеукраїнський міжнаціональний фестиваль-свято «Житомирська вежа-2019». Мистецький захід відбудеться 14-15 вересня.

Про це повідомляє управління культури і туризму ОДА.

Фестиваль «Житомирська вежа» стає традиційним та відбудеться вже вп’яте. Під час свята виступатимуть кращі виконавці народної та естрадної пісні, музиканти, хореографічні колективи, майстри художнього слова. Крім того, свої творчі доробки представлять юні художники, фотографи та майстри декоративно-прикладного мистецтва Житомирщини.

Мета фестивалю – формувати у громадян міжкультурний та міжнаціональний діалог, виховувати інтерес до культурно-історичної спадщини Поліського краю, показати вагомий внесок національних культур різних народів у розвиток Житомира.

Під час свята «Житомирська вежа-2019» краєзнавці розкажуть про історичні-культурні пам’ятки Житомира. Організатори переконані, що збереження етнічно спадщини стане запорукою туристичної привабливості.

Нагадаємо, що в кінці серпня на Житомирщині пройде етнічний фестиваль Центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води».

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up