У музеї космонавтики відкрили міжнародну фото-арт виставку «Маестро Космос»

У музеї космонавтики відкрили міжнародну фото-арт виставку «Маестро Космос»

З нагоди дня народження кінорежисера, народного артиста України та Вірменії Сергія Йосиповича Параджанова (Саркіса Параджаняна) у приміщенні Музею космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради 2 квітня відкрили Міжнародну фото-арт виставку «Маестро Космос».

Як повідомила прес-служба обласної ради, організаторами заходу виступили ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС-Україна», Parajanov-ART, Управління культури та туризму Житомирської ОДА, ГО «Житомирська обласна община вірмен «ЕРЕБУНІ», ГО «Спілка вірмен України».

Відкрила виставку співорганізатор Олена Оганесян: «Ми раді вітати усіх на відкритті виставки, присвяченій 95-ій річниці з дня народження кінорежисера, народного артиста України та Вірменії Сергія Параджанова. Тут, сьогодні, представлені раритетні дрібнички з власних речей митця, експонати з приватних колекцій його співвітчизників та друзів, роботи юних майстрів з усіх куточків України, співзвучні духу високої творчості Сергія Параджанова. Але це лише маленька частина його великої душі».

«За життя митця називали «Маестро Космос», підкреслюючи його неординарну особистість і талант. Тому ми вирішили, що місцем проведення має стати саме Музей космонавтики ім. С.П. Корольова», - зазначила  Тетяна Парфентієва, начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА.

Виставка буде  доступна для ознайомлення щодня з 2 по 11 квітня з 10:00 до 17:15.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up