На Житомирщині через суд відмінили мораторій на російську мову в культурі

На Житомирщині через суд відмінили мораторій на російську мову в культурі

На території області знову дозволили використовувати російськомовний культурний продукт.

Житомирський окружний адміністративний суд скасував мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області. Як передає УНІАН, відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 28 лютого.

В ухвалі вказується, що суд скасував рекомендаційне рішення Житомирської обласної ради від 25 жовтня 2018 року щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту як таке, що «суперечить окремим статтям Конституції України та іншим законам».

Як повідомлялося раніше, 25 жовтня 2018 року депутати Житомирської обласної ради запровадили мораторій на публічне використання на території області російськомовного культурного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації Російською Федерацією території України. Згодом позов про скасування мораторію до суду подала Житомирська регіональна організація політичної партії «За життя».

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up