Колектив «Із одного тіста» підкорює серця глядачів

Колектив «Із одного тіста» підкорює серця глядачів

Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. У часи розквіту та занепаду, під час важких випробувань війнами, бідністю народна пісня допомагала людям.

У ній – пам'ять про визначних історичних діячів, про минуле, щирі почуття. У радісні хвилини життя  пісня неодмінно лунала, зігріваючи душу та підіймаючи настрій. Пісня допомагала в праці та в дорозі. Мабуть, така співуча в нас українська душа.

Сьогодні хочемо розповісти нашим читачам про народний співочий аматорський колектив з села Вільськ Черняхівського району - «Із одного тіста». 

Таку цікаву назву придумала одна з учасниць колективу - Леся Калабановська, яка спеціально написала пісню з однойменною назвою. Пісня є візитівкою колективу. В ній мова про українських жінок, які - всі як на підбір: гарні, чорноброві. І це дійсно так, адже з давніх-давен українські жінки - уособлення неповторної вроди, мудрості, кохання….

Учасниками співочого колективу є дев'ять чарівних жінок на чолі з молодим директором місцевого Будинку культури, баяністом Віталієм Шутьком. В його роду були найкращі баяністи. Благородну  місію - нести радість людям - Віталій перейняв від свого покійного батька - Сергія  Шутька.

Надія Шутько, Ольга Шутько, Леся Калабановська, Ніна Мілютіна, Тетяна Забродська, Лідія Тихоненко, Олена Савчук, Любов Герасимчук, Тамара Лисюк- талановиті учасниці колективу.

Кожна з жінок у звичайному житті ходять на роботу, займаються буденними справами. Та напередодні якихось свят залюбки біжать на репетицію до місцевого Будинку культури. Тут вони не лише розучують нові пісні, а й спілкуються, діляться своїми радощами чи печалями.

Колектив «Із одного тіста» - це одна родина. І так має бути, адже спільна праця - запорука успіху.

Вільськ є центром громади. У ОТГ традиційно відбуваються концерти за участю місцевих аматорів сцени. А відтак жодне свято в громаді не обходиться без участі цього талановитого ансамблю. Їх завжди  радо сприймає публіка. 

«Коли вони виходять на сцену і починають співати - серце завмирає від сили голосу і виконання української народної пісні. Відчуття та емоції просто неможливо передати словами, варто просто побувати на концертах де вони виступають». - діляться враженнями місцеві жителі.

Своїм співом учасники колективу вже давно полонили серця земляків. Так хочеться, аби про їх талант дізналась вся Україна. Бажаємо артистам творчої енергії, натхнення, вдячних глядачів, ну і звісно ж, підкорення нових вершин!Нехай живе українська народна пісня і колектив «Із одного тіста»!

Наталія Куліш

Новини за темою Читайте також
Коментарі (1)
  • Зоя

    7 ноября - годовщина Великой Октябрьской Социалистической Революции!
    С праздником, товарищи!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up