Хто надумався провести дитячий показ у стриптиз-клубі?!

Хто надумався провести дитячий показ у стриптиз-клубі?!

17 лютого у Житомирі пройшов дитячий показ одягу місцевих дизайнерів.

Організаторами виступили Людмила Ладошко (Калминіна) та Яна Денисюк. Захід відбувся за підтримки столичного журналу «Main People».

Небайдужих батьків обурив той факт, що цей конкурс організатори вирішили провести, напевно, у найскандальнішому і найпікантнішому місці Житомира – у стриптиз-клубі «Рафінад».

Червоне інтимне світло, подіум для танців оголених дівчат і бар з алкогольними напоями – така атмосфера супроводжувала дітей під час їх виступів.

«Кого ми виховуємо? Які приклади ми показуємо нашим дітям? Невже наші діти заслуговують на виступи в стриптиз-клубах? Куди дивиться влада?» – з такими запитаннями звертаються житомиряни на адресу редакції.

Напевно, ці питання, як і багато інших, залишаться без відповіді.

Незрозуміло одне: організатори і спонсори переслідували комерційні інтереси, а що мотивувало батьків, чиї діти виступали у «солодкому клубі з гірким присмаком»?

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (8)
 • Sergey Gorodnyuk

  Просто пи*дец!!!😀😁😂🤣
 • Inna Zh

  Білш за все дивують батьки цих дітей
 • Aleksandra Mishina

  Стривайте, тепер це ж центр сімейного відпочинку, хіба ні?

  Sadiq Djafarov reply Aleksandra Mishina

  Репутация,мать ее.....

  Aleksandra Mishina reply Aleksandra Mishina

  Инна Журавская ваще круто, ростимо кадри називається

  Inna Zh reply Aleksandra Mishina

  Олександра Мішина , а цей захід в Рафінаді

  Aleksandra Mishina reply Aleksandra Mishina

  Инна Журавская так я ж і про це)

  Inna Zh reply Aleksandra Mishina

  Олександра Мішина ні, то бувший  "тік-так"  зараз називається "сім'я"
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up