Гурт «Ловець Снів»: Ми ловимо мрію і даємо їй нове пісенне ім’я

Гурт «Ловець Снів»: Ми ловимо мрію і даємо їй нове пісенне ім’я

Кілька років тому на музичному просторі Житомира з'явився новий гурт «Ловець Снів».

Як і будь-який починаючий колектив, хлопці перебивалися виступами на «своїй» території – арт-майданчику «Антена», на загальнодержавних і міських святах – концертах до Дня молоді, Дня міста і Дня студента, Дня Незалежності, розігрівали публіку перед відомими гуртами. Пробували грати вп'ятьох, в акустику і польською мовою.

Змінювалися музиканти, струни, майданчики, і у 2019 році склад колективу остаточно затвердився, звук перейшов від гаражного до студійного, а треки стали регулярно з'являтися як в ефірі радіостанцій, так і на просторах мережі.

«Ловець Снів» складається з трьох музикантів: Олексія Приймака, Андрія Гординчука та барабанщика Doc WvW, він же Віталій. Разом хлопці грають сучасну україномовну європейську музику. В активі команди виступи на багатьох всеукраїнських фестах, виданий студійний альбом «Мріяти», який не соромно дати послухати другу (а краще подрузі), постійно зростаюча фан-тусовка. Ну і головне: бажання їхати на фести, писати альбом, знімати кліпи, грати і рости, рости, рости!

Ми вирішили зустрітися з хлопцями та розпитати їх про майбутні плани.

Руслан Мороз: Хлопці, як взагалі з'явилася ваша команда та з чого почалася робота?

Андрій Гординчук: Ми два роки вже граємо разом. Незабаром з'явиться наш новий альбом. А почалося все випадково. Ми познайомилися з Олексієм у музичному магазині, розговорилися. З'ясувалося, що в нього є плани створити музичний колектив, як і в мене. Так, мабуть, й виникла ідея створення нашого гурту.

Руслан Мороз: А до цього ви брали участь у музичних колективах?

Олексій Приймак: Звісно, брали. Але здебільшого це були напіваматорські, шкільні та студентські гурти. Це було швидше за все хобі. А зараз ми створили справжній професійний гурт, де грають професійні музиканти. «Ловець Снів» – це більш відверта спроба заявити про себе та свої пісні, показати свою творчість. Наш колектив складається з трьох музикантів: ударника, бас-гітариста та гітариста. Ми практично все робимо самі. Так, ми іноді залучаємо людей, які нам допомагають, але основу колективу складають саме три музиканти.

Руслан Мороз: Чому виникла ідея назвати саме так вашу групу?

Олексій Приймак: Тут вже дещо напівмістична історія. Мені наснився сон, а саме Андрій Кузьменко – Кузьма, який уві сні попросив мене зіграти свою пісню. У мене тоді не було свого колективу, але я завжди мріяв зіграти свої пісні зі сцени. Пройшло декілька тижнів, і в музичному магазині я зустрів Андрія. Може, хтось скаже, що це – містика, але ми вирішили створити гурт та дійсно грати професійно. Але надихнув мене на це саме сон. Потім я випадково прочитав статтю про знак нашої групи – це індіанський талісман. У підсумку вже через місяць ми грали концерт.

Руслан Мороз: Це було саме два роки тому?

Олексій Приймак: Так.

Руслан Мороз: А хто пише пісні та тексти до них?

Олексій Приймак: Тут складний процес. Текст пишу я. Проходить якийсь час, в мене з'являється певна ідея, і я пишу текст або ще, буває, музику. Практично я приношу в студію напівготову пісню та виконую її на гітарі. А потім з хлопцями вже починаємо аналізувати, щось додавати, робити певне аранжування. Після спільної роботи народжується пісня. Тобто не тільки я один створюю пісні, це колективна праця, колективна творчість. Кожен з нас вносить певну частину в її створення.

Руслан Мороз: За ці два роки ви багато разів брали участь у різноманітних конкурсах. Трошки розкажіть про це.

Олексій Приймак: Ми беремо участь практично у всіх міських заходах, нас чекають на концертах в інших містах. Ще жодна пропозиція не була відхилена. Зрозуміло, що для живого колективу дуже складно виступати, якщо немає умов. Не завжди виходить у організаторів забезпечити все належним чином, але ми принаймні намагаємося задовольнити публіку та показати себе з найкращої сторони. Фестивалів було дуже багато. Наприклад, «Червона рута», де ми одразу виграли в Житомирі цей конкурс. Для нас це дуже важливо, тому що багато сучасних зірок починали саме з «Червоної рути».

Андрій Гординчук: На фестиваль «За життя» нас відібрали за таким музичним батлом, де кожен колектив грає свою музику, хтось важкий рок, хтось етно-рок, і з декількох колективів вибирається найкращий. Ми там також перемогли у відбірковому турі і в наступному будемо грати вже у Києві.

Руслан Мороз: Тобто ви більш рок-музиканти?

Андрій Гординчук: В нас є і блюз, ми граємо музику інших напрямків. Зараз в Україні починає набирати обертів інді-рок. Цей напрямок змішує в собі всі інші. Але ми граємо дуже різноманітну музику...

Олексій Приймак: Нас все ж більше сприймають як рок-музикантів. Коли ми посилаємо свої пісні на радіостанції, то нас там позначають як рок-виконавців. Говорять, що ще круто і справжній, якісний рок нам потрібен. Тобто самі люди, наші слухачі, вказують на наш напрямок. Але ми не обмежуємося чимось одним. Ми постійно шукаємо щось нове.

Андрій Гординчук: На нашому сайті написано: «Ми ловимо мрію і даємо їй нове пісенне ім’я. Історію наших найромантичніших снів ви почуєте на наших концертах, на яких просто неможливо втриматись на місці». Так воно є й у житті.

 

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up