Фести червня: запальний рок, здорова кухня та відомі гурти

Фести червня: запальний рок, здорова кухня та відомі гурти

Початок фестивального літа 2017-го буде запальним.

 

Літо тільки-но розпочинається, а організатори фестивалів запевняють, що цьогоріч усім буде гаряче. Це час відпусток, тож можна розважатися «по повній». Отож, час купувати квитки і вирушати відпочивати.

V міжнародний музичний фестиваль «О-ФЕСТ 2017»

Дата: 11 червня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, Київський театр оперети, вул. Червоноармійська, 53/3

Міжнародний музичний фестиваль «О-ФЕСТ» представляє Київський національний академічний театр оперети. Це подія світового значення!

V міжнародний музично-театральний фестиваль розширює свої межі, і «О-FEST 2017» проходитиме протягом двох днів. Так, 10 червня мистецькі акції відбуватимуться у літньому театрі та мальовничому ландшафтному парку м. Буча; 11 червня – гала-концерт у приміщенні Київського національного академічного театру оперети.

Ось вже кілька років поспіль фестиваль збирає на одній сцені артистів-вокалістів та диригентів з провідних музичних театрів України та 13 країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, України.

Тема «О-FEST 2017» – опера та оперета. У рамках фестивалю учасники від запрошених країн продемонструють майстерність виконання у цих двох жанрах.

Насичена чотириденна програма фестивалю також передбачає проведення широкомасштабних акцій, серед яких: виставки народних ремесел та виставки картин сучасних художників, виступи музичних і танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, джазова програма, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги для дітей та чимало новацій. До проекту залучаються молодіжні, студентські колективи.

Серед гостей – Надзвичайні і Повноважні посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

Фестиваль покликаний об’єднати світ музикою, відкрити Україну як культурну країну, в якій проживає високоінтелектуальна, талановита нація. Фестиваль має на меті представити місто Київ як європейську культурну столицю та залучити представників світової культурної еліти до співпраці з вітчизняними митцями.

«O-FEST» є важливою подією у розвитку міжнародних культурних відносин, сприяє популяризації музично-театрального мистецтва різних країн. Значно підвищить позитивний імідж України у світі та сприяє інтеграції нашої країни до Євросоюзу через мистецтво. Він зробить гарну інвестицію у майбутнє – у розвиток туризму та інтернаціонального культурного співробітництва. А також підвищує інвестиційну привабливість місць проведення акцій.

Рок булава

Дата: 16-18 червня

Місце проведення: спорт-база «Переяславль», Переяслав-Хмельницький

Фестиваль відбудеться на березі Дніпра. Можна не лише насолоджуватися улюбленою музикою, але й помилуватися чудовою природою. На фест приїде чимало українських гуртів, а також колективи з Канади та Білорусі. Серед учасників: О.Тоrvald, Каrna, «Дай дорогу!», SPACE OF VARIATIONS, STEREOISTERIKA, Barrasso, Kriсhuss, Ferris Wheel, The Superbullz, TETRYS, SWIFT, «Рубікон», «Циферблат», «Dефект Rечи».

Всеукраїнський фестиваль екологічної свідомості у Вінниці

Дата: 17-18 червня.

Місце проведення: Вінниця, Європейська площа

Вперше у Вінниці влітку, 17-18 червня, на площі Європейській (сквер Козицького) відбудеться Всеукраїнський фестиваль екологічної свідомості. Фестиваль триватиме два дні поспіль.

У програмі: лекторії, майстер-класи, кінопокази; показ еко-одягу, ярмарок хенд-мейдерів та народних умільців; здорова кухня; жива музика, виступи художніх виконавців; квести та конкурси, фотозони, еко-вікторини та рухливі ігри; дитяча ігрова зона; вогняне шоу та велике вогнище.

Метою заходу є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Lviv Yoga Day 2017

Дата:17-18 червня

Місце проведення: Львів, пл. Ринок, парк Франка

Святкування Міжнародного Дня Йоги. Lviv Yoga Day – це наповнений простір для тих, хто шукає відпочинку, душевного затишку та можливості зупинитися і почути себе справжнього у шаленому ритмі сучасного міста. Абсолютно новий формат йога-фестивалю охоплює багато сфер, де кожен з відвідувачів дізнається багато нового зі світу йоги та здорового способу життя, отримає нові унікальні навички.

Одразу дві локації будуть зустрічати гостей та друзів, щоб долучитись у цьому році до міжнародної йога-спільноти: площа Ринок (старт о 12:00) та парк Івана Франка (старт о 09:00).

Що чекає на вас у програмі: Global Hatha Yoga, йога марафон – досвідчені інструктори, справжні експерти навчать вас правильно виконувати техніки йоги і поділяться своїм особистим багаторічним досвідом.

Лекторії – коротко і лаконічно про справжню йогу, медитацію, вегетаріанство і аюрведу.

Мантра музика non stop – концерти відомих українських та європейських гуртів.

Мантра дайвінг від гурту «АTMASFERA».

Вегетаріанські майстер-класи від професіоналів вегетаріанської кухні.

Арт-простір – різноманітні творчі майстер-класи. Дитячий простір – місце, де всі заняття спрямовані на розвиток і гармонізацію внутрішнього стану дитини.

Марина Михальчук

 
0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up