Дитячий хор «Gloria» на Міжнародному вокально-хоровому конкурсі «Victoria» здобув Головний Гран-прі

Зразковий  дитячий хор «Gloria» Житомирської музичної школи №1 ім. Б.М.Лятошинського у  Києві на  IV –му Міжнародному  вокально-хоровому  конкурсі «Victoria»  здобув Головний Гран-прі конкурсу, визнання та перемогу у всіх  номінаціях, а в номі​нації «Фольклор» отримав ще один  Гран-прі.

Дитячий хор «Gloria» на Міжнародному вокально-хоровому конкурсі «Victoria» здобув Головний Гран-прі

З 27 по 30 квітня в місті Києві відбувся IV –й Міжнародний  вокально-хоровий  конкурс «Victoria». Змагання проводилися в номінаціях :по вікових групах дитячі хори (до 11 років), дитячі хори (до 16 років ), юнацькі молодіжні хори (до 27 років ), дорослі хори (від 28 і старші), вокальні ансамблі таких же вікових категорій .
Дитячий хор «Gloria » приймав участь в групі дитячий хор до 16 років в 3-х   номінаціях фестивалю: -«Classic choir» - виконання  духовної та світської  музики класиків і сучасників; «Folk» - фольклор і етніка в хоровому виконанні., відповідно до  традиційних звичаїв, обрядів.,- «Jazz - pop - modern»  Участь у конкурсі взяли учасники з України, Вірменії, Китаю, Білорусі, Польщі та інших країн.

Під керівництвом художнього керівника та диригента, Заслуженої артистки України  Клименко Наталії Андріївни хор представив складні багатоголосні композиції українських та зарубіжних авторів: культура звучання та емоційність від виконання яких  залишилися найяскравіші враження, й у слухачів і у членів журі. Діти  колективу  співали як досвідчені музиканти, підкреслюючи особливість та своєрідність кожного твору. Всі були вражені різнобарвністю жанрів, яку представив колектив.

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих досягнень!!!

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up