Діти з Житомирщини взяли участь у проєкті «Ми в ефірі плюс»

Діти з Житомирщини взяли участь у проєкті «Ми в ефірі плюс»

Відбулася презентація телепрограм проєкту «Ми в ефірі плюс», який об’єднав дітей соціально вразливих категорій із різних регіонів України, у тому числі – з Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

У столичному кінотеатрі «Старт» цими вихідними зібралися юні учасники проєкту та їхні батьки – із Києва, Ірпеня, Умані, Вінниці та інших міст. Вперше діти, які стали ведучими телепрограм, побачили самих себе на великому екрані. А за кілька днів стартує масштабна онлайн-презентація телепрограм.

«МИ В ЕФІРІ плюс» – це унікальний проєкт, який органічно поєднав сферу культури із соціальною та освітньою сферами. «Завдяки спільній співпраці партнерських організацій і використанню партисипативних методів роботи 106 дітей-переселенців зі Сходу України та АР Крим, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей віком від 6 до 17 років із 15 населених пунктів України стали телеведучими 7 нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом українською жестовою мовою, що поширюватимуться засобами медійного простору», – розповіла керівник проєкту, голова ГО «Веселка ТВ» Діна Ібрагімова.

Проєкт реалізується громадською організацією «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» спільно з громадською організацією «КримSOS» та благодійною організацією «Благодійний фонд «З теплом у серці» за підтримки Українського культурного фонду в рамках Програми «Культура плюс». «МИ В ЕФІРІ плюс» – це усміхнені та щасливі діти. Телепрограми за проектом абсолютно справедливо можуть бути вмонтовані в освітній процес Нової української школи як додатковий навчальний компонент. Через ці телепередачі легко достукатися до дітей, адже в них головні учасники – це теж діти», – зазначила начальниця проектного відділу Українського культурного фонду Тетяна Лишневець.

Географія реалізації проєкту вийшла доволі широкою та різноманітною. У проекті взяли участь діти з Києва, Вінниці, Полтави, Ужгорода, Броварів, Бучі, Ірпеня Київської області, Гришківців Бердичівського району Житомирської області, Умані Черкаської області, Сєвєродонецька, Рубіжного, Старобільська, Станиці Луганської, Вільхового та Плотини Станично-Луганського району Луганської області.

«Саме такі соціальні проекти, як «Ми в ефірі плюс», готують соціум до прийняття особливих дітей. До них треба прикласти дуже багато праці, любові, щоденної уваги. Ми впевнені, що наші діти можуть багато чого», – наголосила т.в.о. директорка Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради Жанна Громніцька під час прес-конференції організаторів проєкту.

До реалізації проєкту активно долучилися поважні організації та установи, які стали медійними партнерами проєкту, серед яких: Національна спілка журналістів України, Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, Міжнародний дитячий медіафестиваль «ДИТЯТКО», ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст», ГО «Дитячі обійми», ЛОМГО «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – СХІД».

Усі телепрограми за проєктом з’являться у вільному доступі в мережі Інтернет на офіційному YouTube-каналі VESELKA TV уже протягом цього тижня. До того ж найближчим часом цикл телепрограм транслюватиметься в ефірі національних і регіональних телеканалів, а також їх буде розміщено на діджитал-платформах (зокрема на вебплатформі «1+1 video»).

 

Джерело:
http://nsju.org/novini/my-v-efiri-plyus-unikalnyj-proekt-shho-obyednav-ditej-soczialno-vrazlyvyh-kategorij-iz-riznyh-regioniv-ukrayiny/

 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up