День молоді у Житомирі – патріотичні флеш-моби, конкурс "Чарівна Полісянка", гала-концерт українських виконавців та головний приз

25 та 28 червня з 16 до 22 год. на головному концертному майданчику м. Житомира – літньому театрі "Ракушка" міського парку культури і відпочинку  відбудуться великі молодіжні фестивалі на відзначення Дня молоді та Дня Конституції України. Організатори заходу – управління культури міської ради, обласне та міське управління сім'ї, молоді та спорту за сприяння міського культурно-спортивного центру та громадської організації естрадних діячів.

День молоді у Житомирі – патріотичні флеш-моби, конкурс "Чарівна Полісянка",  гала-концерт українських виконавців та головний приз

Професійне концертне спецсвітло та потужний якісний звук буде змонтовано 25 червня на сцені літнього театру "Ракушка", де відбуватиметься широкомасштабний молодіжний громадсько-мистецький захід "МОЛОДЬ – НАДІЯ ДЕРЖАВИ-2017".

На початку заходу відбудеться конкурс для молоді "Українське графіті ХХІ століття", у якому зможе взяти участь кожен бажаючий, який має до цього хист та попередньо зареєструвався. Також на вході до літнього театру буде організовано молодіжний соціальний ярмарок завдяки обласному центру профілактики та боротьби зі СНІДом, громадським організаціям та волонтерам, під час якого молодь почерпне для себе багато важливої інформації щодо здорового способу життя.

У мистецькій частині заходу до Дня молоді візьмуть участь молодіжні естрадні виконавці та гурти, представники кращих команд сучасного танцю та спортивних клубів. Відбудеться обрання Королеви Дня молоді та фінал традиційного змагання юних леді "Чарівна Полісянка-2017", де конкурсанток оцінюватиме професійне журі. Найвродливіших конкурсанток нагородять представники ТМ "Peugeot".

Глядачі теж не залишаться без уваги – для них безліч інтерактивних конкурсів, флеш-мобів та молодіжних руханок. А для знавців української пісні – конкурс хітів "Співай українське". Завершить дійство традиційний та улюблений молодими житомирянами "Євроденс-парад OPEN AIR".

28 червня у літньому театрі "Ракушка" урочисті заходи продовжить гала-концерт щорічного патріотично-мистецького фестивалю "МОЛОДЬ ВРЯТУЄ СВІТ-2017", який об'єднає у своїй програмі кращі молодіжні творчі колективи. Під час заходу буде проводитись соціологічне опитування для молоді "Чи знаєш ти свої права та обов'язки?", відбудеться виставка українських поробок місцевих майстрів.

Напередодні проведення проекту в центрі міста, на вул. Михайлівській, волонтери роздаватимуть житомирянам запрошення з персональними номерами. Тож кожен з присутніх на заході матиме унікальний шанс виграти головний приз Дня молоді за власним номером, вказаним у запрошенні. Не пропустіть цю можливість!

Отож, 25 та 28 червня з 16.00 до 22.00 запрошуємо усіх житомирян відзначити День молоді та День Конституції України у літній театр "Ракушка" міського парку культури.

Генеральний медіа-партнер фестивалю - телерадіокомпанія "ЕФІР" та радіо "ХІТ FM", "РЕТРО FM", "Русское" радіо Україна", "Радіо Рокс", "Ера FM"; ексклюзивний медіа-партнер - газета "20 хвилин". Інформаційні партнери – інтернет-сайти: zhitomir.info,  Рупор Житомира, 0412.ua,  Житомир Today, Афіша Житомира, moemisto.ua, Житомир Експрес, Житомир LIFE, Замкова гора, газети "Імперія-TV", "Пульс-норма",  "Житомирщина".

 

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up