"ДУРАКАМ ЗАКОН НЕ ПИСАН". (відкритий лист генеральному прокурору Юрію Луценко).

Пане генеральний прокурор Юрий Луценко , ми, небайдужі житомиряни , прчитавши в новинах, що ви вечором 26 лютого біля свого маєтку з сокірою в руках ганялися за людьми, але нікого не догнавши, почали рубати кабеля та пересувні електростанціі і кидати чужі мобільні телефони, вирішили звернутись до вас за допомогою.

У нас в Житомирі одна із самих великих бєд - це продажний виконком, який ніяк неможливо розігнати, тому що немає такого закона та механізму. Цим і користується житомирська майже злочинна влада, яка приймає антинародні рішення , цим самим знищуючи та грабуючи наше місто.

Запрошуємо Вас, Юрій Вітальєвич, на наступну середу в Житомирську міськраду на 10 ранку на виконком, прошу не забути взяти з собою сокіру, ту саму, якою ви розмахували в понеділок вечором. Це буде символічно і цікаво для житомирян. Дякуємо і чекаємо! Зі свого боку ми обіцяємо написати гарну статтю про вас під назвою "Як генеральний прокурор розігнав житомирський продажний виконком".

Коментарі (0)

Пане генеральний прокурор Юрий Луценко , ми, небайдужі житомиряни , прчитавши в новинах, що ви вечором 26 лютого...

Як голова Житомирської обласної спілки поляків України інтереси Польщі на Житомирщині відстоює
Шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV обрані в якості шин першої комплектації для спортивного кросовера Jaguar E-PACE
Шини Goodyear обрані в якості першої комплектації для нового Volkswagen Touareg
НАТО закликає вивести російські війська з Донбасу
Информационная война в действии, или Как Россия и оккупированный Донбасс делает из Украины врага – опубликован секретный документ ВС РФ
"Обреченцы" допрыгались. Кампания по дискредитации и смене руководства "ДНР"
У Житомирі пропонують вивчати німецьку просто неба
Чому провідні автовиКиїв, червень 2018. Goodyear є одним з провідних брендів, який виробляє шини для первинної комплектації. У портфоліо компанії більше 600 укладених договорів з більш ніж 30 автомобільними брендами. робники вибирають шини Goodyear?
Російська агресія через літературну експансію в Україну
Распродажа складских остатков керамопласта по очень выгодной цене
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up