20 хвилин (Житомир)
(0412) 418-189
20 хвилин (Житомир) - Всі Статті (13700)

Як повідомив директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зиновій Парамонов, станом на 09:00 31.07.2021 (за минулу добу – 30 липня) зареєстровано 27 нових підтверджених випадків.

​​916 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 31 липня 2021 року. Зокрема, захворіли 61 дитина та 43 медпрацівники.  

Прогноз погоди опублікував Житомирський гідрометцентр.  

Обов’язкове страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, проводиться з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб.

Вже всім відомо про те, що вже восени поточного року Apple представить свої нові «розумні» годинники. Якщо вірити наявній інформації, ця новинка буде краще своїх попередників, як в плані зовнішнього вигляду, так і за своєю внутрішньою начинкою.

Що робити із відпусткою, коли всі зароблені дні вже відгуляли? Чи можна взяти відпустку наперед, так би мовити - авансом?

З 1 серпня потяг курсуватиме до станції Коростень.

Традиційно перед вихідними обласний лабораторний центр перевірив якість води на пляжах області.

Часто житомиряни не поспішають позбутися речей, якими не користуються. Вигідніше ж продати та отримати вигоду з непотрібної речі, з іншогобоку – для когось ця річ може виявитися корисною.

Житомир має власну антологію міфів та казок, але більшу частину цієї спадщини ми майже взагалі не знаємо.

keyboard_arrow_up