20 хвилин (Житомир)
(0412) 418-189
20 хвилин (Житомир) - Всі Статті (1695)

У Житомирі, на виконання вказівок президента, продовжуються перевірки щодо виявлення нелегальної деревини та вирубки лісів.

26 лютого КП "Житомирводоканал" буде виконувати ремонтні роботи на водопровідних мережах міста.

Національна валюта продовжує дешевшати відносно долара і євро та в курсах НБУ і на міжбанку.

У Житомирі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Ввечері очікується дощ. Від 4 до 9 градусів тепла.

В Головному управлінні ДПС у Житомирській області повідомляють, що порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб операцій з продажу або обміну фізичними особами об’єктів рухомого майна визначений ст. 173 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

27 лютого на базі Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради відбудеться Всеукраїнська нарада голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології та провідних фахівців галузі «Формування базових компетентностей у закладах вищої освіти», в межах якої буде проведена науково-практична конференція.

Перелік опорних закладів охорони здоров’я неостаточний і буде переглядатися найближчим часом, і Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка має всі шанси до нього потрапити.

Поліція вкотре закликає жителів Житомирщини бути вкрай обережними під час укладання фінансових угод.

25 лютого у Житомирі стартував спільний проєкт «Уникати! Запобігати! Діяти!» - 2020 з організації та проведення заходів щодо поглибленого вивчення підростаючим поколінням основ безпеки життєдіяльності.

Самовільне рубання 12 дерев сосни  та 2 беріз виявила сьогодні лісова охорона державного підприємства "Олевське лісове господарство" в Камянському лісництві.

keyboard_arrow_up