20 хвилин (Житомир)
(0412) 418-189
20 хвилин (Житомир) - Всі Статті (458)

У певний момент життя ми відчуваємо непереборне бажання стати батьками свого малюка. В одних сімейних пар це трапляється відразу, інші — планують продовження роду на якийсь певний період життя.

Візит до лікаря, ультразвукове обстеження, збір скарг і висновок лікар: “Вам потрібно провести гістероскопію”.

Едеміологічний сезон майже починається з жовтня та закінчується у травні, тому пора до нього готуватися - робити передчасно щеплення. На початку осені вже багато, хто встиг захворіти , але епідеміологи при цьому «заспокоюють» - власне грип до нас ще не прийшов, поки це звичайні респіраторні захворювання.

Диван — це універсальний предмет меблів, який може використовуватися не тільки в якості зони відпочинку в загальній кімнаті, але й як основне або додаткове спальне місце.

Як повідомляють у Житомирводоканалі, вчора, 14 жовтня,  приватне підприємство "Компанія Спецрембуд" у ході ремонтних робіт пошкодила трубопровід за адресою: вул. Чумацький Шлях, 15.  

Перша в Україні конференція присвячена інструментам локального маркетингу. У вас кавярня, доставка піци, СТО, чи філія банку? Значить вам потрібно боротись "на районі" за свого клієнта. Онлайн та офлайн інструменти - все, що потрібно для перемоги у "вуличних боях". І обговоримо потенціал соціальної відповідальності, адже це козир в рукаві.

Зараз, коли від асортименту побутової техніки очі розбігаються, вибрати оптимальний варіант — не проблема. Наприклад, купити пральну машину останнього покоління можна в будь-якому магазині побутової техніки. Щоправда, тут є свої нюанси: краще заздалегідь визначитися, які функції і можливості мають бути в пралці вашої мрії, тоді час, потрачений на вибір, можна суттєво скоротити. В іншому ж випадку пошуки необхідного затягнуться.

Шерсть — чудовий матеріал, з якого виготовляються теплі і затишні зимові ковдри. Хіба може м'яка вовняна ковдра скласти компанію самотніми зимовими вечорами, зігріваючи вас теплом так само добре, як і чашка теплого чаю? Перш за все, шерсть відома тим, що віє, так званим сухим теплом, через яке особливо тепло в холодні пори року. Мало того, одяг з натуральної вовни активно використовується космонавтами і полярникам

Як одночасно розвинути образне мислення дитини, логіку, пам'ять, увагу та моторику підказують у центрі "Smartum".  Для розвитку дітей у центрі використовують різні методики, такі як Ліберика (швидкочитання), Ментальна арифметика та Спідкубінг. Ці методики допомагають "включити до праці" дві півкулі мозку, що робить дитину кмітливою, креативною та розвивається нестандартний підхід до вирішення завдань.

keyboard_arrow_up