За тиждень в області 5 нових випадків захворювання на кір

За останній тиждень на кір захворіло 5 осіб, всі захворілі дорослі віком до 30 років, з них 2 – мешканці міста Житомир та 3 – мешканці області.

За тиждень в області 5 нових випадків захворювання на кір

Всього з початку року (станом на 22.03.2018 р.) в області зареєстровано 37 випадків кору, в тому числі  20 дорослих та 17 дітей, - інформують у Житомирському лабораторному центрі МОЗ України. Серед дітей найбільш вразливими залишаються вікові категорії дітей до року (5 випадків) та 5-9 років (6 випадків).

Захворювання реєструються в місті Житомирі – 27 випадків, Попільнянському районі – 4 випадки, Андрушівському, Житомирському, Чуднівському, Ємільчинськомку, Радомишльському та Коростенському  районах – по 1 випадку.

У 86% випадків (32 захворілих) були відсутні щеплення.

Всі випадки лабораторно  підтверджені вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

32 хворих знаходились на стаціонарному лікуванні.

Фахівцями обласного лабораторного центру проводиться протиепідемічна робота у вогнищах інфекції. Питання епідемічної ситуації з кору перебуває на постійному контролі.

Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up