В аптеці на Соборному майдані виготовляють унікальні ліки

В аптеці на Соборному майдані виготовляють унікальні ліки

КП «Аптека № 127» Житомирської міської ради, що на майдані Соборному, продовжують виготовляти унікальні лікарські препарати для конкретного пацієнта або за замовленням лікувально-профілактичного закладу.

Про роботу аптеки розповідає сайт Житомирської міськради.

За два роки роботи аптеки в даному напрямку, значно розширила асортимент препаратів, що  виготовляються  спеціалістами данного закладу.  В аптеці можна придбати не лише лікарські, а й косметичні препарати. До всім відомих препаратів (розчин метиленового синього,  розчин протарголу, коларголу, мікстура Кватера та інших) додалося багато індивідуальних прописів, які виписують лікарі.

«Не залишилась осторонь тема медичної косметики. Великим попитом користуються  креми виготовлені в аптеці, а саме: крем для рук живильний, пом’якшувальний крем для ніг, крем для обличчя вітамінний, крем для обличчя зволожувальний з гіалуроновою кислотою, лосьйони від вугрів», - розповідає директор аптеки Владислав Козловський.

Пан Владислав наголошує, що саме аптечні лікарські засоби є ефективними у боротьбі з проблемами шкіри: «Аби не мати проблем у зрілому віці, починати правильно доглядати за шкірою потрібно з юності, причому саме з допомогою аптечних засобів, а не продукції з маркетів.   До прикладу, наші лосьйони від вугрів дієво вирішують проблеми підліткових висипів» .

Загалом ця аптека виготовляє, як рецептурні лікарські засоби так і безрецептурні. Виготовлені в аптечних умовах ліки застосовуються при захворюваннях стоматологічних, хірургічних, гінекологічних, нервової системи, шкіри, судинах, та інших. З рецептами працює висококваліфікований персонал, який володіє необхідними знаннями та має відповідну кваліфікацію.

Фахівець також наголошує, що КП «Аптека № 127» дотримується так званого підходу «персональних лікарських засобів»,  адже саме препарати виготовлені в умовах аптеки, забезпечують індивідуальний підхід до проведення раціональної фармакотерапії кожного пацієнта. Фармацевти аптеки вкладають свої знання та душу, аби виготовити ліки та допомогти мешканцям нашого міста.

Контактну інформацію КП «Аптека № 127» переглянути можна ТУТ.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up