У дитячій лікарні імені В.Й. Башека робитимуть безкошовне тестування на на COVID-19 для деяких категорій

У дитячій лікарні імені В.Й. Башека робитимуть безкошовне тестування на на COVID-19 для деяких категорій

Виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення проводити обстеження на COVID-19 методом ПЛР-діагностики на безкоштовній основі у Дитячій лікарні імені В.Й. Башека.

Як повідомляє пресслужба міськради, згідно з рішенням, безкоштовне обстеження буде надаватись дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в комунальному підприємстві, дітям, які потребують госпіталізації за направленням лікаря, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-інвалідам за направленням лікаря.

Також, діти та дорослі, які будуть брати участь в культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходах, організатори яких вимагають від учасників наявності попереднього ПЛР – тестування, за клопотанням керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників відповідних департаментів, управлінь або служб  міської ради та за погодженням із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М.О.Місюровою також зможуть пройти безкоштовне тестування.

Відповідно до рішення, виконавчий комітет надав дозвіл комунальному підприємству «Дитяча лікарня  імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради проводити тестування на COVID-19 методом ПЛР-діагностики на платній основі всім іншим особам, які виявили бажання пройти таке обстеження.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up