Після розпакування продуктів із магазину необхідно мити руки мінімум 45 секунд, - головний санлікар Ляшко

Після розпакування продуктів із магазину необхідно мити руки мінімум 45 секунд, - головний санлікар Ляшко

Головний санлікар Віктор Ляшко рекомендує після розпаковування замовлення/доставки з магазину помити руки звичайним милом мінімум 45 секунд.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням "LIGA.net".

Він порадив після розпаковування замовлення/доставки з магазину перекласти продукт в підготовлену чисту тару, а магазинну упаковку утилізувати.

Після цього слід помити руки під проточною водою мінімум 45 секунд, ретельно обробляючи милом. При цьому антибактеріальне мило не рекомендується використовувати, досить звичайного мила і проточної води.

Відео дня

"В цьому конкретному випадку ми так запобігаємо можливому поширенню, навіть за наявності збудника вірусу, проникнення в наш організм і інфікування", - сказав він.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up