Петиція про закриття житомирських шкіл на карантин набрала 357 підписів

Петиція про закриття житомирських шкіл на карантин набрала 357 підписів

Електронна петиція про закриття шкіл Житомира на карантин у зв'язку з епідеміологічною ситуацією набрала потрібну кількість голосів та була прийнята до розгляду.

Електронний документ був зареєстрований на онлайн-порталі петицій 20 січня і вже до кінця дня набрав потрібну кількість голосів, аби міська рада прийняла її до розгляду.

«Станом на 20.01.2019 епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ перевищив 13%», – йдеться у петиції, яку подав Євген Вадимович Венгерський.

За інформацією на сайті Житомирської міськради, станом на 22.01 2019 електронний документ набрав 357 підписів з 250 потрібних. Ба більше, 21 січня була опублікована петиція з аналогічним проханням до влади: “Зробити карантин”, щоправда через спалах кору. Автор електронного прохання – Геннадій Шовков, документ вже набрав 118 підписів, а це 47% від загальної кількості.

Нагадаємо, за інформацією Житомирського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, за останній тиждень (3-й тиждень року) зареєстровано 8716 випадків захворювань, інт.пок. 702,2,  що на  5,3%  більше, ніж за попередній тиждень. Показник захворюваності на 19% перевищує епідемічний поріг.
 

Анастасія Ліберман

1
0
10
2
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Чи стане донорська кров безпечнішою Чи стане донорська кров безпечнішою
Коментарі (1)
  • Натали Нестеренко

    Який саме вірус грипу лютує?Хтось робив забір аналізів ?виявлений штам вірусу?
    Чи це звичайне переохолодження.Потрібні уточнення
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up