На реабілітацію однієї дитини з ДЦП за рахунок державної субвенції виділяється від 16 до 25 тис. грн

На реабілітацію однієї дитини з ДЦП за рахунок державної субвенції виділяється від 16 до 25 тис. грн

В Україні діє державна підтримка дітей, хворих на ДЦП.

Радість дитинства – це, зокрема, вільні рухи. Та є діти, що уже з народження цієї радості позбавлені – вони мають порушення рівноваги чи положення тіла.

27.03.2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Цим Порядком визначено механізм спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для  даної категорії дітей закладам охорони здоров’я та реабілітаційним закладам будь-якої форми власності.

На проходження реабілітації однієї дитини за рахунок державної субвенції виділяється від 16 до 25 тис. грн.

На обліку в департаменті соціальної політики Житомирської міської ради на даний час перебуває 121 дитина з інвалідністю внаслідок ДЦП.

Департаментом активно проводиться організаційна та інформаційно-роз’яснювальна робота щодо практичної можливості реабілітації хворих дітей. Інформацію, щодо порядку надання реабілітаційних послуг розміщено на стендах в управліннях соціального захисту населення. Налагоджено тісну співпрацю із реабілітаційними установами та закладами охорони здоров’я.

З метою отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до департаменту соціальної політики міської ради або управлінь соціального захисту населення Богунського чи Корольовського районів (в залежності від місця проживання) одному із батьків, повідомити про обрану реабілітаційну установу та надати наступні копії документів:

  • заява про надання послуг з  реабілітації;
  • паспорт громадянина України, свідоцтво про народження або інший документ, що посвідчує особу;
  • копія ідентифікаційного кода (за наявності);
  • копія пенсійного посвідчення;
  • виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о) із зазначенням ступеню обмеження життєдіяльності (І, ІІ, ІІІ);
  • копія медичного висновку;
  • копія паспорта, ідентифікаційного кода одного з батьків;
  • довідка з місця проживання (перебування).

За додатковою інформацією звертатись до управлінь соціального захисту населення Богунського чи Корольовського районів департаменту соціальної політики Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55 та за номерами телефонів: 42-50-00, 42-50-19.

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up