Хворі на діабет діти та вагітні отримають на 35% більше тест-смужок до індивідуальних глюкометрів

Завдяки прозорій та конкурентній процедурі закупівель міжнародна організація Crown Agents заощадила 5,2 мільйонів гривень бюджетних коштів та закупила на 2 мільйони більше тест-смужок, призначених для дітей та вагітних, які хворіють на діабет. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

 

Хворі на діабет діти та вагітні отримають на 35% більше тест-смужок до індивідуальних глюкометрів

На замовлення Міністерства охорони здоров’я України міжнародна організація Crown Agents провела закупівлю тест-смужок до індивідуальних глюкометрів для вимірювання рівня глюкози у крові за кошти державного бюджету 2016 року.
Діабет – одне з найпоширеніших захворювань у світі. Сучасні методи терапії поки що не здатні повністю вилікувати це захворювання, проте дозволяють успішно його контролювати. При цьому однією з умов повноцінного життя з діабетом є необхідність регулярно вимірювати рівень глюкози у крові. Робити це в домашніх умовах, швидко і практично безболісно можна за допомогою глюкометрів. Потреба у тестуванні на одну дитину віком до 17 років включно становить 4-6 досліджень на добу.
Відповідно до програми «Централізована закупівля витратних матеріалів для визначення рівня глюкози в крові, глікованого гемоглобіну» за кошти дербюджету планувалося закупити близько 6 мільйонів тест-смужок до індивідуальних глюкометрів із розрахунку не менше 700 тест-смужок на одного пацієнта на рік. Бюджет на закупівлі складав 19,7 мільйонів гривень.
Завдяки тому, що Міністерство охорони здоров’я перейшло на конкуренті і прозорі процедури закупівель, обсяг постачання вдалося збільшити на 35%.
Міжнародна організація Crown Agents за кошти держбюджету здійснило закупівлю більше 8 мільйонів тест-смужок завдяки заощадженню 5,2 мільйона гривень, виділених на програму. Так, кожен пацієнт зможе отримати щонайменше 949 тест-смужок замість запланованих 700.
У рамках програми були здійснені закупівлі тест-смужок Accu-Chek® Performa по 50 тест-смужок в упаковці німецького виробника Roche Diabetes Care GmbH. Крім того, за умовами укладеної із МОЗ угоди на закупівлі за програмою "Централізована закупівля витратних матеріалів для визначення рівня глюкози в крові, глікованого гемоглобіну", разом із тест-смужками пацієнти безкоштовно отримають глюкометри.

Коментарі
17:55 Після об’єднання громади отримають повноваження, як у міст обласного значення 17:50 Рятувальники стали переможцями змагань з футзалу серед силових структур Житомирщини 17:30 Міський голова вручив ключі від квартир двом житомирянам-сиротам 17:15 У квітні українці матимуть два додаткові вихідні 17:00 Десятеро вогнеборців уночі гасили пожежу в продуктовому магазині в Лугинському районі 16:49 У Житомирі  розпочав роботу клуб «FREEDOM» для людей з інвалідністю 16:40 Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг 16:20 Житомир посів 15 сходинку у Рейтингу прозорості, Бердичів - 38 16:10 У Житомирі триває Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені С. Ріхтера 16:00 Бердичів: зупинені для перевірки підозрілі перехожі виявилися крадіями 15:50 У Житомирі визначилися з переможцями конкурсу соціально-культурних проектів 15:40 Автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється не в квітні, а в травні та жовтні 15:16 У селі під Житомиром під час пожежі жінка отримала опіки

Закінчити 2017/2018 навчальний рік обдаровані діти та молодь Овруцької громади можуть із грошовими преміями.

На початку березня група офіцерів-викладачів кафедри фізичного виховання і БАрС (Бойова Армійська Система) факультету розвідки...

Всією Україною прокотилася хвиля закликів рятувати лелек, які повернуулися з теплих країв і потрапили в скруту через холодну...

19 березня о 10:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Заруденці Ружинського району вантажівка...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up