Хворі на діабет діти та вагітні отримають на 35% більше тест-смужок до індивідуальних глюкометрів

Завдяки прозорій та конкурентній процедурі закупівель міжнародна організація Crown Agents заощадила 5,2 мільйонів гривень бюджетних коштів та закупила на 2 мільйони більше тест-смужок, призначених для дітей та вагітних, які хворіють на діабет. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

 

Хворі на діабет діти та вагітні отримають на 35% більше тест-смужок до індивідуальних глюкометрів

На замовлення Міністерства охорони здоров’я України міжнародна організація Crown Agents провела закупівлю тест-смужок до індивідуальних глюкометрів для вимірювання рівня глюкози у крові за кошти державного бюджету 2016 року.
Діабет – одне з найпоширеніших захворювань у світі. Сучасні методи терапії поки що не здатні повністю вилікувати це захворювання, проте дозволяють успішно його контролювати. При цьому однією з умов повноцінного життя з діабетом є необхідність регулярно вимірювати рівень глюкози у крові. Робити це в домашніх умовах, швидко і практично безболісно можна за допомогою глюкометрів. Потреба у тестуванні на одну дитину віком до 17 років включно становить 4-6 досліджень на добу.
Відповідно до програми «Централізована закупівля витратних матеріалів для визначення рівня глюкози в крові, глікованого гемоглобіну» за кошти дербюджету планувалося закупити близько 6 мільйонів тест-смужок до індивідуальних глюкометрів із розрахунку не менше 700 тест-смужок на одного пацієнта на рік. Бюджет на закупівлі складав 19,7 мільйонів гривень.
Завдяки тому, що Міністерство охорони здоров’я перейшло на конкуренті і прозорі процедури закупівель, обсяг постачання вдалося збільшити на 35%.
Міжнародна організація Crown Agents за кошти держбюджету здійснило закупівлю більше 8 мільйонів тест-смужок завдяки заощадженню 5,2 мільйона гривень, виділених на програму. Так, кожен пацієнт зможе отримати щонайменше 949 тест-смужок замість запланованих 700.
У рамках програми були здійснені закупівлі тест-смужок Accu-Chek® Performa по 50 тест-смужок в упаковці німецького виробника Roche Diabetes Care GmbH. Крім того, за умовами укладеної із МОЗ угоди на закупівлі за програмою "Централізована закупівля витратних матеріалів для визначення рівня глюкози в крові, глікованого гемоглобіну", разом із тест-смужками пацієнти безкоштовно отримають глюкометри.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up