Де в Житомирі можна отримати забір крові вакутайнером?

Де в Житомирі можна отримати забір крові вакутайнером?

Ще з 1 жовтня 2018 року в Житомирі змінилася технологія забору крові. Замість звичного всім аналізу крові з пальця відтепер лікарі віддають перевагу забору крові з вени за допомогою спеціального приладу – вакутайнера.

До редакції «20 хвилин» звернулися читачі з наступним питанням: чому не у всі медичних закладах є можливість отримати забір крові саме за допомогою вакутайнера? 

«Ми повинні у цьому питанні розділити чітко – первинну і вторинну медичну допомогу. Те, що стосується наших центрів первинної медико-санітарної допомоги, там, де забезпечується гарантований пакет, а це – загальний аналіз крові, цукор, холестерин і загальний аналіз сечі, то ось тут стовідсотково використовують вакутайнери.

Що стосується вторинної ланки, то так, можливі ситуації, коли забір крові відбувається не вакутайнером, а знайомим всім способом. Таке можливо в поліклініках на Бердичівській, 32, а також на Лесі Українки. Ці поліклініки відносяться до наших стаціонарів і тому там може бути дещо інша процедура забору крові», - зазначає заступниця міського голови Марія Місюрова. 

Отож, отримати безболісний забір крові можна не в усіх закладах міста, тому, якщо ви налаштовані на аналіз крові виключно вакутайнером, вам потрібно звертатися у центри первинної медичної допомоги у приватні клініки, або скористатися класичним варіантом забору крові.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up