Безкоштовна вакцина від сказу - тепер не проблема для житомирян

КП "Фармація" забезпечило свої аптеки препаратом від сказу, вартість однієї ампули - 400-500 грн.

Безкоштовна вакцина від сказу - тепер не проблема для житомирян

Проте для житомирян вакцина від сказу безкоштовна. За інформацією начальника КП "Фармація" Вадима Поліщука" на сьогоднішній день підприємство закупило 10 одиниць вакцини для своїх цілодобових аптек, які знаходяться при лікарняних установах". Про це він звітував на черговому виконкомі.

"Вакцина є при лікарняних установах ЦМЛ №1 та ЦМЛ №2 у кількості по 10 одиниць. Повний курс складає п’ять одиниць, але людині в перший день потрібно вколоти одну вакцину, тобто ми щоденно протягом доби можемо забезпечити 10 людей вакцинацією. Націнка законом передбачена не більше 10%, ми купуємо за 400 грн, а продаємо за 440 грн", – розповів  Вадим Поліщук.

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської міськради Марія Місюрова подякувала члену виконкому Руслану Годованому за те, що він безкоштовно закупив ще 10 комплектів вакцини проти сказу у аптеки нашого міста.

«Сьогодні одна вакцина коштує від 400 до 500 грн, в залежності від виробника, і на курс потрібно від 2 до 2,5 тисяч гривень, тому що вакцина повинна бути однієї серії», - додала начальник управління охорони здоров'я Марія Місюрова.

До слова, за останні кілька днів на території області зареєстрували 3 випадки сказу тварин. Про це повідомила прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області. Два з них – у Радомишльському районі.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up