Алкоголь не допоможе? Українців закликали відмовитися від спиртного через коронавірус

Алкоголь не допоможе?  Українців закликали відмовитися від спиртного через коронавірус

Санітарний лікар закликав українців відмовитися від алкоголю, який згубно впливає на імунну систему.

У період спалаху коронавірусу вживати алкоголь небезпечно, про що розповів головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Усі думають, що алкоголь підвищує імунітет. Навпаки - ніякого алкоголю не повинно бути в цей період. Алкоголь вам тимчасово може підняти настрій, може здатися, що коронавірус вам по коліно. Але надалі вживання алкогольних напоїв пригнічує імунну систему, і організм стає більш сприятливим для проникнення різних мікроорганізмів і вірусів", - пояснив він.

Ще лікар нагадав про заходи профілактики: мити руки, не торкатися брудними руками до слизових, спати не менше семи годин і дотримуватися дистанції з іншими особами в 1,5 метра. Також Ляшко рекомендував часто вживати фрукти і овочі.

Відео дня

Джерело: Кореспондент

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:40 Більше 100 осіб, техніка та БПЛА шукали дівчинку, яка загубилася у полі у Бердичівському районі 09:20 СБУ та Нацполіція затримали посадовця Коростенської міськради на хабарях за незаконне бронювання ухилянтів 09:00 17 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети, прогноз погоди 17:56 Леся Карнаух: Разом з аудиторами маємо напрацювати спільні рішення для чіткості і простоти в роботі бізнесу Від читача 11:43 Проєкт "Брама" 17:26 єКнига: понад 91 мільйон гривень на книжки — підсумки програми першого півріччя 17:05 17 липня Житомирська міськрада збереться на позачергову сесію - винесене лише одне питання 16:45 Поліцейські завершили розслідування щодо водія-порушника, який кермував авто, хоча судом був позбавлений такого права 16:22 У червні патрульні Житомирщини склали 80 протоколів на водіїв, у яких виявили ознаки сп‘яніння 16:00 У Звягелі у задимленій квартирі вогнеборці врятували жінку 15:40 Житомир 30 серпня долучиться до 8-го Всеукраїнського забігу памʼяті «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»: як зареєструватися 15:26 Магічний «Парк Легенд» із велетнями та тролями відкрився у Житомирі (Новини компаній) 15:20 Рішення Уряду: Овруцький ліцей імені Андрія Малишка отримає майже 7.5 млн грн на модернізацію харчоблоків 15:00 Ті, що помстяться за кожен обстріл: як 14-й полк БпАК палить глибоку Росію 14:40 За позовом прокуратури суд витребував на користь Житомирської облради земельну ділянку площею 151 га 14:25 Синоптики попереджають про грозу, місцями - град, шквал 17 липня 14:00 Екологи перевірили Тетерів у місті Житомир: у річці - природнє цвітіння води 12:46 Держава повністю покриє навчання дітям захисників і захисниць І–III курсів ЗВО - Мінцифри 12:24 Що робити, якщо ви стали учасником ДТП, - коротка інструкція від патрульних Житомирщини 12:00 Урядом упорядковано повноваження Державної податкової служби України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up