307 житомирянам безкоштовно виміряли рівень глюкози в крові під час акції до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

307 житомирянам безкоштовно виміряли рівень глюкози в крові під час акції до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

12 листопада 2019 року в консультативно-діагностичній поліклініці КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» відбулась акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. 

Про акцію повідомив Житомирський обласний центр громадського здоров'я.

Всього під час проведення акції рівень глюкози в крові виміряли 307 особам (234 жінкам та 73 чоловікам). Підвищений рівень глюкози крові виявлено у 46 осіб (37 жінок та 9 чоловіків), з них 33 хворіли на цукровий діабет на момент обстеження; 13 осіб вперше дізнались про наявність у них цукрового діабету. Усі вони направлені на консультації до лікарів-ендокринологів для отримання відповідних рекомендацій фахівців.
Про мету акції розповіла експерт УОЗ ОДА за напрямом «Ендокринологія», зав. ендокринологічним відділенням Житомирської ОКЛ ім.О.Ф.Гербачевського Вікторія Стаховська:

"Лише половина хворих знає, що у них цукровий діабет. З них тільки 50% отримують лікування, але при цьому лише половина досягає мети лікування - компенсації цукрового діабету і забезпечення оптимального рівня життя. Тому наше основне завдання - вчасно виявити це захворювання серед людей, які до нас звернулись, а тим, хто хворіє, призначити відповідне лікування і мотивувати їх до самоконтролю захворювання, щоб звести до мінімуму розвиток ускладнень. Сподіваємось, що наші акції, які ми проводимо вже понад 10 років поспіль, стануть запорукою досягнення такого результату.
Ця акція – ще один привід переглянути свій спосіб життя, адже запобігти розвитку цукрового діабету допоможуть прості заходи: раціональне харчування, фізична активність, відмова від шкідливих звичок і регулярні профілактичні медогляди". 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up