Тиждень безпеки дорожнього руху очима студентів-патрульних

13 травня став одним із днів Тижня безпеки дорожнього руху в Житомирі, коли студенти-журналісти Житомирського державного університету імені Івана Франка допомагали патрульній службі. Такий захід був проведений прес-офіцером Корчевною Діною та Каліновським Віталієм для того, аби поінформувати якомога більшу кількість громадян нашого міста про правила дорожнього руху й запобігти травматизму всіх учасників дорожнього руху.
Тиждень безпеки дорожнього руху очима студентів-патрульних

13 травня став одним із днів Тижня безпеки дорожнього руху в Житомирі, коли студенти-журналісти Житомирського державного університету імені Івана Франка допомагали патрульній службі. Такий захід був проведений прес-офіцером Корчевною Діною та Каліновським Віталієм для того, аби поінформувати якомога більшу кількість громадян нашого міста про правила дорожнього руху й запобігти травматизму всіх учасників дорожнього руху. Завдання полягало в патрулюванні паркової зони, більша частина якої - пішохідна, на вихідні тут завжди багатолюдно, тому водії, які проїздять поблизу, повинні бути особливо акуратними й дотримуватися всіх правил дорожнього руху.

Діна та Віталій нагадали студентам правила дорожнього руху та зорієнтували, за якими критеріями визначаються правопорушення. Уважно вислухавши, ми вирушили патрулювати на Старому Бульварі. Зустрівши правопорушника, Діна та Віталій розпочали з ним бесіду, а студенти могли на живому прикладі побачити, як необхідно поводити себе в такій ситуації.

Коли Діною було зафіксовано правопорушення у вигляді неправильного припаркованого автомобіля, вона запропонувала студентам провести профілактичну бесіду з водієм. Водій відреагував адекватно, вибачився та змінив місце паркування.

Найбільше було зафіксовано порушень біля кафетеріїв і магазинів, відвідувачі яких курили в громадських місцях. На прохання припинити правопорушення курці реагували по-різному. Більшість вибачалися, гасили цигарку й викидали в смітник, але були й громадяни, серед яких власник кафетерію, які реагували неввічливо й навіть агресивно.

Акція виявила досить низький рівень правової свідомості громадян, упереджене ставлення до поліції, а також проблеми з упровадженням законів і розпоряджень у життя, адже в деяких випадках ці правила й розпорядження не підкріплені відповідними можливостями. Скажімо, у місті не визначені місця для куріння, місця для вигулу собак, явно недостатньо парковок. Безсумнівно, такі заходи, як спільні патрулювання поліції та студентів, привертають увагу громадян нашого міста й будуть сприяти вирішенню цих проблем.

Коментарі (0)

Анонім

Ви не авторизовані