Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки”

01 червня 2017 року в смт Ємільчине відбудеться обласний відкритий фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки”. Початок заходу об 11.00 год. Засновниками та організаторами Фестивалю є управління культури облдержадміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості, відділ культури Ємільчинської райдержадміністрації, Ємільчинське добровільне дитяче об’єднання «Діти Чорнобиля – у Фонд милосердя»
Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки”

01 червня 2017 року в смт Ємільчине відбудеться обласний відкритий фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки”. Початок заходу об 11.00 год.

Засновниками та організаторами Фестивалю є управління культури облдержадміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості, відділ культури Ємільчинської райдержадміністрації, Ємільчинське добровільне дитяче об’єднання «Діти Чорнобиля – у Фонд милосердя».

Метою та завданням Фестивалю є:

  • виявлення та підтримка обдарованих дітей, сприяння подальшому розвитку їх таланту;
  • патріотичне виховання дітей та молоді;
  • популяризація творів патріотичної тематики;
  • утвердження культурної самобутності українського народу в історичному вимірі.

До участі у Фестивалі запрошуються діти та молодь віком від 7 до 17 років включно з областей, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС та з інших регіонів України (аматорські дитячі, молодіжні, сімейні вокальні та інструментальні колективи, колективи малих форм, троїсті музики, окремі виконавці).

У рамках Фестивалю проводяться:

  • конкурс дитячої музично-пісенної творчості;
  • майстер-клас для керівників художніх колективів (проводить Герой України, народна артистка України Ніна Матвієнко);
  • виставка дитячих робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

За довідками звертатись до Житомирського обласного Центру народної творчості: zhocnt@ukr.net (ЖОЦНТ, вул. Трипільська, 5, (колишня вул. 8 Березня), м Житомир, 10003, тел. 0-412-24-28-40) та смт Ємільчине, вул. Соборна, 27, відділ культури Ємільчинської райдержадміністрації, emiltchinkult@meta.ua, тел.04149-4-23-94.

Коментарі (0)

Анонім

Ви не авторизовані

Новини за темою