Друзі, потрібна ваша допомога!

Друзі, знову звертаємось до вас по допомогу!  Важка травма шийного відділу призвела до нерухомості тіла.  Діма https://vk.com/melnichuk1980 4 місяці проходив реабілітацію у м. Львові.  За період лікування по індивідуальній програмі він продемонстрував позитивну динаміку та почав робити спроби піднімати руки у різні сторони. На жаль, кошти закінчилися і рідні були змушені забрати його додому. Вже п'ятий місяць Діма знаходиться вдома, але йому дуже потрібна професійна допомога, реабілітація для підтримки і лікування організму, для занять на спеціалізованих тренажерах та вертикалізації тіла, щоб не атрофувалися м'язи. Він потребує постійного догляду та медикаментів задля підтримання та лікування його організму. Реквізити картки Приватбанку, куди можна перерахувати кошти та номери мобільних телефонів дружини, ви бачите нижче.  Леся Василівна Мельничук https://vk.com/id27241474  5168 7572 8595 8221  тел.: 063 108 0596, 066 460 3593  ДІАГНОЗ: важка хребетно-спино-мозкова травма. Перелом С5, С6 хребців. Верхній грубий парапез. Нижня параплегія. Тазові порушення по типу затримки
Друзі, потрібна ваша допомога!

Друзі, знову звертаємось до вас по допомогу! 
Важка травма шийного відділу призвела до нерухомості тіла. 
Діма https://vk.com/melnichuk1980 4 місяці проходив реабілітацію у м. Львові. 
За період лікування по індивідуальній програмі він продемонстрував позитивну динаміку та почав робити спроби піднімати руки у різні сторони. На жаль, кошти закінчилися і рідні були змушені забрати його додому. Вже п'ятий місяць Діма знаходиться вдома, але йому дуже потрібна професійна допомога, реабілітація для підтримки і лікування організму, для занять на спеціалізованих тренажерах та вертикалізації тіла, щоб не атрофувалися м'язи. Він потребує постійного догляду та медикаментів задля підтримання та лікування його організму. 
Наразі Діму поставили на чергу до Харківського реабілітаційного центру. На травень планується його госпіталізація. 
Під час дев'яти місяців боротьби за повноцінне життя родина Діми витратили всі заощадження. Вони вдячні рідним, друзям і усім знайомим та небайдужим людям, які морально і фінансово підтримували їх. 
Діма дуже хороший чоловік, відданий батько двох дівчаток, добрий син і брат та щирий друг. Він дуже хоче повернутися до повноцінного життя. Всі, кому небайдуже чуже горе, та хто спроможний підтримати родину в нелегкій боротьбі за життя дорогої людини, по можливості підтримайте фінансово. Діма та родина дуже сподіваються на вашу допомогу. Не забувайте, будь ласка,що репост і молитва - це вже велика допомога. 
Реквізити картки Приватбанку, куди можна перерахувати кошти та номери мобільних телефонів дружини, ви бачите нижче. 
Леся Василівна Мельничук https://vk.com/id27241474 
5168 7572 8595 8221 
тел.: 063 108 0596, 066 460 3593 
ДІАГНОЗ: важка хребетно-спино-мозкова травма. Перелом С5, С6 хребців. Верхній грубий парапез. Нижня параплегія. Тазові порушення по типу затримки

Коментарі (0)

Анонім

Ви не авторизовані

Новини за темою