Чому близькі друзі мера Сухомлина дозволяють собі те, чого не дозволено іншим?

  • Сергій Горкавенко
Чому близькі друзі мера Сухомлина дозволяють собі те, чого не дозволено іншим?

Цікава штука ТЕЛЕГРАМ, можна багато цікавого знайти https://t.me/hyevuy_zhytomyr/10249. І одразу виникло питання чому якимось там Яремчукам можна мати все, а людям Х*Й!!! Краще ніж пиз**ити - нехай йде за ***** кораблем

Цитую: "В Житомирі муніципалитет відмовиться від фарбування дерев, але не відмовився від фарбування Діму Трибеля, розташованого на землях комунальної власності. 
Звісно ж, адже власником даної архітектурної споруди є, як можна здогадатися, досить близький друг мера - пан Євген Яремчук, який вирішив з моменту придбання  задарма (за сприяння Сергія Івановича)  історичної пам’ятки, не сплачувати за оренду землі. І успішно вже майже 6 років кладе собі в кишеню розмір податку, який міг поповнити міський бюджет. 
І поки пан Яремчук голосить, що у місті є реальна проблема з покраскою дерев і бордюрів, КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради швиденько приймає рішення про проведення фарбування фасадів приміщення по вул. Михайлівська, 8/2 «Дім Трібеля» у білий колір."

Коментарі (1)
  • Ігор Мазепа

    Дрібниця - мер дозволяє собі срати на рішення Верховного Суду, а САП викидає у смітник заяви про його корупцію у сотні мільйонів гривен. Напевне ділиться із бананківською.

keyboard_arrow_up