Житомирські легкоатлети привезли нагороди з всеукраїнських змагань

Три золоті, чотири срібні та дві бронзові медалі – такий здобуток вихованців КДЮСШ «Колос» на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», які відбулися 2–4 жовтня 2021 року у місті Вінниці.

У змаганнях взяли участь збірні команди із дев’яти областей України. Дві золоті нагороди виборов вихованець тренера Анатолія Сушицького Олександр Красинський із Романова. Він переміг у бігу на 1500 метрів та спортивній ходьбі на 5000 метрів. Чемпіоном змагань став коростенець Олександр Костюшко у бігу на 300 метрів із перешкодами. Він же отримав срібну нагороду у спортивній ходьбі на 5000 метрів. Тренує здібного спортсмена Віктор Суслов. Срібні нагороди вибороли вихованці Анатолія Сушицького Поліна Фроленкова у спортивній ходьбі на 3000 метрів та Дмитро Короткий у бігу на 400 метрів. Другим перетнув фінішну стрічку Костянтин Білошицький у бігу на 800 метрів (м.Коростень). Віолета Довбищук (м. Коростень) та Дмитро Короткий смт Романів) нагороджені бронзовими медалями відповідно у бігу на 3000 метрів та штовханні ядра. У загальнокомандному заліку наша команда посіла ІV місце, поступившись лише двома очками збірній команді Луганської області та шістьма – Львівської області. А чемпіонами змагань уже вкотре стає команда Вінницької області.