Житомирські боксери впевнено перемогли миколаївських спортсменів

Житомирські боксери впевнено перемогли миколаївських спортсменів

6 серпня у Житомирі вiдбулася матчева зустрiч з боксу мiж командами м.Житомира СК "РИНГ" КДЮСШ і м.Миколаїва. Матч завершився рахунком 8:4 на користь житомирян.

Миколаївська команда розпочала боротьбу дуже впевнено i повела в рахунку 3:1. У першому поєдинку, який закінчився внічию, брав участь житомирський спортсмен Євген Боримський. У двох наступних двобоях Андрій Древецький та Іван Возний поступились представникам Миколаївщини. Далi Артем Томащук звiв свiй поединок унiчию, i таким чином рахунок став 4:2, оскільки нiчия рахується як перемога в обидвi сторони.

Перелом у матчевій зустрічі розпочав Едуард Вакулюк, перемiгши свого суперника. У наступному бою Влад Балицький також перемiг, зрiвнявши рахунок 4:4. У наступних двобоях перемагали також житомирські боксери: Денис Носачук, Влад Вигiвський, Нікіта Магалецький, який провiв найкращий поєдинок серед юнiорiв. Окрасою матчу став поєдинок дорослих боксерiв - Рустам Пашаєв, майстер спорту України, перемiг також майстра спорту з Миколаївщини з нокдауном у третьому раунді. Гостем свята був Володимир Матвiйчук.чемпiон Украiни, призер чемпiонату Європи, участник Олiмпiйських Iгор у Рiо-де-Жанейро 2016.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up