Відомому спортсмену Рустаму Ахметову вручили почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини»

Відомому спортсмену Рустаму Ахметову вручили почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини»

Голова обласної ради Володимир Ширма вручив почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини» легенді українського спорту, відомому житомирянину Рустаму Ахметову.

Днями, а саме 17 травня, Рустаму Ахметову виповнилось 70 років. Нагрудний знак «Честь і слава Житомирщини» був вручений ювіляру за високі досягнення у спорті,  за сприяння у розвитку спортивної галузі області, професіоналізм та з нагоди 70-річчя, - повідомляє пресслужба обласної ради.

«Маю честь та велике задоволення сьогодні привітати шановного Рустама Фагімовича та вручити найвищу нагороду обласної ради. Ви для мене взірець спортсмена, професіонала своєї справи. Здоров’я та ще довгих - довгих років життя», - побажав Володимир Ширма.

Довідково: Рустам Ахметов  - Заслужений працівник фізичної культури і спорту України,  український спортсмен-легкоатлет зі стрибків у висоту, відомий вчений в галузі біомеханіки, автор знаменитої методики збільшення  зросту. Майстер спорту СРСР міжнародного класу зі стрибків у висоту, багаторазовий чемпіон України і СРСР, призер першості Європи, учасник ХХ Олімпійських ігор у Мюнхені, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up