У Житомирі відбувся чемпіонат України з айкідо 2018. ФОТО

Більше 200 спортсменів з різних регіонів України змагались у категоріях: бігінер, лайт, спорт, еліт, мастерс юніори та мастерс.

У Житомирі відбувся чемпіонат України з айкідо 2018. ФОТО

У суботу, 21 квітня, в залі ФОКу відбувся чемпіонат України з айкідо. Від Житомирщини участь в змаганнях взяли вихованці трьох клубів - «Самурай» (Житомир), «Онамі» (Черняхів) та «Сурікен» (Дениші).

За словами керівника Житомирської дитячої федерації Айкідо "Самурай» Романа Покотила, змагання були цікавими та водночас хвилюючими як для учасників, так і для тих, хто прийшов їх підтримати.  

«Саме змагання було досить цікаве та насичене, було хвилювання, хто ж буде чемпіоном, були переживання зі сторони бітьків, які прийшли підтримати своїх дітей. Дуже цікавою була робота суддів, адже серед учасників були діти, яких вони знають, на що вони здатні, і приємно спостерігати, як з кожним роком вони все більше вдосконалюють свої здібності, щоб «одягнути» на себе цю перемогу. Приємно дивитись, що діти дійсно стараються і розвиваються в цьому напрямку», - зазначив Роман Покотило.

За результатами цих змагань буде визначена збірна України, яка представлятиме країну 11-14 травня на чемпіонаті Європи, що проходитиме в місті Вроцлав (Польща).

«Кращі з кращих будуть преставляти Україну в напрямку айкідо. З Житомира буде 5 чоловік: Алтухова Катерина, Блажиєвський В`ячеслав, Бучинський Єгор, Драк Віталій і Калатинець Марія (9-12 років). Кожного року змагання проходять в різних містах України, цього разу випав Житомир, а наступний кубок України з айкдо проходитиме восени в Чернігові», - розповів Роман Покотило.

Партнерами змагань виступили ТМ «Рошен-Полісся», компанія «МастерОК». Інформаційні партнери — газета «20 хвилин», сайт «Житомир.info» та «Спортивний Житомир», радіо «Житомирська хвиля 103.4 FM».

Алла Герман


 

Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up