У Житомирі презентували оновлений склад команди ФК «Полісся»

У Житомирі презентували оновлений склад команди ФК «Полісся»

Під час представлення команди футболісти отримали нову жовто-зелену форму, яку їм символічно вручили ветерани футболу.

У середу, 28 березня, в приміщенні Житомирського медичного інституту представили оновлений професійний футбольний клуб «Полісся».

Привітати модернізовану команду ФК «Полісся» прийшли представники влади міста та області, а також громадськість.

За словами голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, це нова команда і першочергова їх мета — вийти у Першу лігу.

«У майбутніх іграх я бажаю гравцям «Полісся» перевершити наших легенд футболу не тільки в майстерності, а й в тих досягненнях, які вони здобували. Тут присутнє й молоде покоління – представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Це як раз те, куди потрібно вкладати кошти, аби основному складу «Полісся» приходила гідна заміна. Краще вкладати кошти у спорт, аби мати здорове підростаюче покоління. Футбольному клубу я бажаю гарної гри, командного духу. Як уболівальник і як голова ОДА я вам спуску не дам», – наголосив  Ігор Гундич.

Голова обласної ради Володимир Ширма переконаний, що сьогоднішній день є знаковим для нашого міста та області, адже до цього був пройдений довгий шлях.

«Професійна футбольна команда - це найкращий подарунок для шанувальників футболу всієї області. Серед нашої молоді є дуже багато талановитих спортсменів. Двоє житомирян грають у складі збірної футбольної команди. І ми маємо продовжувати виховувати спортивних дітей, які згодом ставатимуть майстрами спорту. Тому завдання обласної та міської влади – підтримувати розвиток спорту в області, зокрема футболу. Цього року наша область - єдина в Україні, яка прийняла програму розвитку футболу до 2021 року. Від себе особисто та від депутатів обласної ради бажаю футболістам здоров'я, красивих і результативних ігор та яскравих перемог задля подальшого зростання авторитету клубу та підняття житомирського футболу на спортивні вершини», - зазначив  Володимир Ширма.

Привітав нових гравців міський голова Житомира Сергій Сухомлин, за словами мера, у 2019 році клубу виповнюється 60 років. Найкращим подарунком для житомирян стане перехід команди у першу лігу чемпіонату України з футболу.

«І ми в це віримо. Майже 60 років нашому футбольному клубу «Полісся», були злети, були падіння, були роки стабільності. Але останніх 15 років в області футболу не було. Нині в Житомирі будується два великих стадіони. Це дає надію. Надію для тих маленьких дітей, які зараз сидять в залі, що вони будуть грати не в Полтаві чи в ФК «Карпати», а в нашому житомирському професійному клубі під прапорами Житомира та області», – сказав Сергій Сухомлин.

Своєю чергою новий капітан ФК «Полісся» Андрій Гурський подякував присутнім за підтримку та пообіцяв разом із фуболістами зробити все можливе, щоб житомиряни ними пишалися.

«Я хочу побажати нам всім вирішити ті завдання, які стоять перед нами. У нас серйозна місія – відродити футбол на Житомирщині. Але без вашої підтримки нам буде важко. Ми на вас розраховуємо і сподіваємося, що у нас все вийде», – зазначив Андрій Гурський.

Свій перший матч  у 2018 році ФК «Полісся» зіграє 31 березня  зі стрийським ФК «Скала» на чемпіонаті України з футболу серед команд II ліги «А» сезону 2017/18.

Додамо, перший крок до відновлення футбольного клубу був зроблений у 2016 році. Рішенням Житомирської міської ради спочатку був створений муніципальний футбольний клуб «Житомир». Вже в лютому 2017 року клуб офіційно отримав назву ФК «Полісся» і статус професійного футбольного клубу. З того часу клуб розпочав свої виступи у Чемпіонаті України з футболу серед команд ІІ ліги сезону 2017/18років.

Футболісти, що виступатимуть за ФК "Полісся":

Сергій Алексанов №90 (ігровий номер)

Вадим Бовтрук №11

Андрій Гурський №99

Дмитро Демчик №14

Сергій Дячук №19

Микола Жовтюк №4

Євгеній Задерейко №5

Дмитро Задерецький №20

Микита Коновалов №9

Віктор Коровіков №77

Євген Кузнєцов №6

Олександр Кучерявий №71

Юрій Малєй №70

Артем Меркушов №96

Ігор Олексієнко №10

Олександр Розпотнюк №21

Вадим Шаврін №7

Дмитро Швець №17

Олег Шевченко №1

Сергій Школьний №12

Павло Щедраков №3

Назарій Шевченко №15

Алла Герман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up