У Житомирі обговорили розвиток хокею на траві

У Житомирі обговорили розвиток хокею на траві

У Житомирі відбувся дводенний Всеукраїнський семінар для тренерів та суддів з хокею на траві. Сюди з’їхалися представники з усієї України, аби здобувати нові знання, - повідомляє прес-служба обласної ради.

На відкритті заходу учасників привітали заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь та Президент Федерації хокею на траві України Юрій Кризський.

 «В регіоні хокей на траві та індор хокей стрімко розвивається, команди беруть участь у змаганнях різних рівнів. Також планується облаштування спеціалізованого майданчика, депутати вже проголосували за виділення коштів для виготовлення проекту, тому сподіваюсь, що скоро будемо грати на справжньому професійному полі. Нагадаю, що у Коростені, цього року пройшов 8-мий Міжнародний дитячий турнір з хокею на траві, який відвідали діти з Польщі, Білорусі та багатьох міст України. Команди були не тільки хлопчачі, дівчата також залюбки грають у хокей на траві. Особисто мені імпонує цей вид спорту, тому намагаюсь підтримувати його», - зазначив Максим Вілівчук.

Заступник голови обласної ради давно опікується даним видом спорту та сприяє його розвитку у Житомирській області. Цього разу він вручив спортивний інвентар для юних спортсменів міста.

Другий день семінару пройшов у приміщенні спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету. Там спортсменів та тренерів навчали новим навичкам, ефективним вправам для попередження травм та знайомили з амуніцією. Семінар проводили Зінаїда Бондаренко - реабілітолог і радник Президента Федерації хокею на траві, та Павло Мазур – головний тренер Національної збірної команди України з хокею на траві та індор хокею.

Нагадуємо, що хокей на траві є олімпійським видом спорту. Він включений у програму Олімпійських ігор з 1908 року у чоловіків і - з 1980 року у жінок. В Україні цей вид спорту існує майже півстоліття. Наступного року українському хокею на траві виповниться 45 років.

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Дитячий гепатит: про що мовчать лікарі. Розслідування Дитячий гепатит: про що мовчать лікарі. Розслідування
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up