У Новогуйвинську з’явився новий майданчик для стріт воркауту

У Новогуйвинську з’явився новий майданчик для стріт воркауту

У п’ятницю, 21 липня, у Новогуйвинську  відбулося  відкриття спортивного майданчику для стріт воркауту. Ця подія стала справжнім святом для місцевих мешканців.

 

У заході взяли участь: депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва, президент футбольного клубу «Танкіст» Богдан Шишов та інші.

Майданчик встановили біля спортивного стадіону. Але зупинятись на досягнутому місцева влада не збирається. У планах облаштування дитячої зони, де будуть займатися фізкультурою маленькі спортсмени. Планується також обладнати  велопарковку та волейбольний майданчик.  

"Кошти на побудову майданчику були виділені Житомирською районною радою, сьогодні відбулася державна децентралізацію і тепер у нас набагато більше можливостей, щоб розвивати наше містечко, - розповіла Тетяна Парфентієва. - Сьогодні успішна людина не тільки заможна, але ще здорова".

«На цьому майданчику відвідувачі мають змогу не тільки фізично розвивати своє тіло, а й зміцнювати здоров’я, підтримуючи себе у гарній формі. Спортивний майданчик призначений не тільки для професіональних спортсменів, але й для аматорів, адже він є максимально простий в експлуатації», - наголосив Богдан Шишов.

Усі присутні мали змогу побачити складні елементи у виконанні досвідчених спортсменів.Також хлопці та дівчата продемонстрували свої спортивні досягнення у різноманітних конкурсах.

Жоден з учасників не залишився без подарунку .

Роман Плевако

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up