Стало відомо, хто виграв відкритий турнір з волейболу пам`яті Аркадія Зорі

Стало відомо, хто виграв відкритий турнір з волейболу пам`яті Аркадія Зорі

Традиційно вже дванадцятий рік поспіль у Житомирі проходить відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам'яті Аркадія Євдокимовича Зорі. Упродовж двох днів, 4-5 березня 2017 року, на базі спорткомплексу Житомирського національного агроекологічного університету команди Житомирщини змагалися за першість у турнірі.

Цьогоріч у фіналі грали: СК "Бердичів", ВК "Хорос", ВК «Біоресурс», ВК "Лугини", ВК "Ємільчино", ВК "ЖНАУ", ВК "Житомир", ВК "Житомирський агротехнічний коледж".

Команди були розподілені на дві підгрупи. Перші ігри в підгрупах показали професійність, високий рівень підготовки гравців, жагу та бажання перемоги. 

5 березня в півфіналі зійшлися СК «Бердичів» та ВК «Житомир», другу пару склали ВК «Ємільчино» та ВК «Біоресурс».  

Захоплююча гра розгорнулась між ВК «Житомир» та СК «Бердичів». Рівна гра протягом першої партії, але кінцівка залишається за СК 25:22. З самого  початку Бердичів захопив лідерство, і впевнено йшов до перемоги, але тут вже гравці Житомира зібрали свої сили в кулак і сказали своє «я». І знову інтрига 24:24, 25:25,26:26,27:27,28:28, 30:28 все-таки перемогу виборює СК «Бердичів» і виходить у фінал.

Не менш цікаво проходив і другий півфінал. Тут все вирішувалось у третій партії, яку більш зібрано провели гравці ВК «Ємільчино», що дало їм можливість вийти у фінал.

У грі за третє місце завдяки кращій фізичній підготовці перемогу святкували гравці ВК «Житомир».

Цьогорічний турнір побив рекорд попередніх турнірів не тільки за кількістю вболівальників, але й тим, що вперше у фіналі не було житомирської команди. Від цього він не став менш цікавим.

У цьому фіналі було все, за що ми любимо волейбол. Першу партію виграють «Ємільчинці». Гра на рівних, але в кінцівці кожної із партій сильнішими виявились гравці СК «Бердичів» і в підсумку 3:1 на їх користь. Маємо ще одну команду, яка поповнила список переможців.

Команди призери та переможець були нагородженні дипломами, медалями, призовими, та перехідним кубком за перше місце.

Приємно відмітити, що з кожним роком турнір пам’яті А.Є.Зорі набуває все більшої популярності адже в складах команд виступали представники Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Київської областей.

Кращими гравцями за номінаціями було визнано:

- в номінації «Кращий нападник» кращим визнано гравця ВК «Житомир» Ігоря Завірюху, 
- в номінації «Кращий ліберо» - гравця ВК «Ємільчино» Володимира  Музичука, 
- «Кращий догравальник» - Євгеній Сулима, гравець СК «Бердичів, 
- кращим гравцем турніру було визнано Сидоренка Володимира СК «Бердичів».

За матеріалами Спортивний Житомир

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up