Пройшов відкритий чемпіонат м. Житомира з шахів серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями

Пройшов відкритий чемпіонат м. Житомира з шахів серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями

6 грудня Житомирський регіональний центр «ІНВАСПОРТ» провів відкритий чемпіонат міста Житомира з шахів серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Змагання відбулися у Будинку культури Житомирської обласної організації Українського товариства глухих (ЖОО УТОГ). У них взяли участь 28 спортсменів із Березівського навчально-реабілітаційного центру, ЖО ДЮСШ-і, Житомирського вищого професійного-училища-інтернату, Житомирської спецшколи №1, Житомирської спецшколи №2, Житомирського ТО УТОГГ, Житомирського УПВ УТОС, спортсмени м. Новограда-Волинського, Пулинського району та ЖРЦ «Інваспорт».

За підсумками змагань серед дівчат чемпіонкою стала Тетяна Цимбалюк (ДЮСШ-і), друге місце посіла Анастасія Щукіна  (ДЮСШ-і), а бронзову нагороду отримала Марія Бойко (Житомирська спецшкола №2).

Серед юнаків чемпіоном з шахів міста Житомира став Іван Мірило (Житомирська спецшкола №1)., срібну нагороду здобув Ярослав Бігдаш (Житомирська спецшкола №1). і третє місце у Владислава Грищука (ДЮСШ-і).

Серед дорослих переможцем став багаторазовий призер чемпіонатів області Анатолій Дощинський (м.Новоград-Волинський), срібну нагороду отримав В’ячеслав Цаплін (м.Новоград-Волинський)  і бронзову - Юрій Ковальчук (ЖРЦ «ІНВАСПОРТ»).

Всі учасники змагань отримали дипломи та медалі від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та смаколики, а переможці та призери - подарункові новорічні подарунки.

 

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Євроінтеграція оцінки впливу на довкілля: переваги та перспективи Євроінтеграція оцінки впливу на довкілля: переваги та перспективи
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up