Перші здобутки важкоатлетів

Перші здобутки важкоатлетів

Всього три місяці тому у КДЮСШ «Колос» відкрито відділення важкої атлетики.

 Відділення працюють на базі Ярунської ЗОШ та у приміщенні клубу села Наталівки Новоград-Волинського району. Незважаючи на короткий проміжок часу роботи відділення, його вихованцями досягнуті певні спортивні результати на обласних змаганнях з важкої атлетики. Так, приміром, на недавньому чемпіонаті Житомирської області серед молодших юнаків і дівчат, що проходив у м. Бердичеві, вихованці тренера Віктора Рудницького посіли одне перше, чотири других та три третіх місця. Чемпіонкою Житомирщини стала Крістіна Сєра у ваговій категорії 45 кілограмів. Срібні нагороди здобули Вікторія Рудницька, Злата Ревчук, Максим Рудницький та Петро Камінський. Бронзовими медалями нагороджені Софія Дяченко, Олексій Стецюк та Денис Романюк. У загальнокомандному заліку дівчата на третьому місці, юнаки – четверті.

Не пасли задніх юні важкоатлети КДЮСШ і на чемпіонаті області серед старших юнаків і дівчат. Змагання відбулися 26-27 листопада у смт Першотравенську. Найвищу нагороду чемпіонату виборола Діана Демянчук. Срібло у Артема Євпака і Крістіни Сєрої, бронзові медалі отримали Олександра Стецюк, Анна Дячук і Анастасія Романчук. Як і на минулих змаганнях, дівчата посіли третє загальнокомандне місце, хлопці – знову четверті.

Перші виступи юних важкоатлетів показали, що в майбутньому їхній потенціал розкриється на більш високому рівні. Головне – необхідно створити більш сприятливі умови для проведення навчально-тренувального процесу. Сподіваюся, що місцеві і обласні керівники не будуть стояти осторонь надання належної допомоги.

Олександр Кухарський

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up