ФК "Полісся" обіграв вишгородський "Діназ"

ФК "Полісся" обіграв вишгородський "Діназ"

ФК "Полісся" у домашньому матчі 16 туру ІІ ліги України, який відбувся 19 жовтня на Спартак Арені мінімально обіграв вишгородський "Діназ" і очолив турнірну таблицю групи А.

Єдиний і вирішальний гол у поєдинку "жовто-зелені" забили на початку другого тайму. Після розіграшу штрафоного у своїх воріт житомиряни розпочав атаку правим флангом, в ході якої Галенков зумів випередити суперників і прострілити у центр штрафного, де Дмитро Задерецький в завершенні пробив над голкіпером - 1: 0.

В іншому матчі тернопільска "Нива" поступилася "Калушу" 0:3, що дозволило "Поліссю" обійти тернополян в турнірній таблиці і потічнити на другу позицію. Але при цьому у "Ниви" і рівненського "Вереса", який йде третім і відстає на два очки від "Полісся" є по грі в запасі.

ІІ ліга ПФЛ, група А, 16 тур
16 жовтня, Житомир, Спартак Арена

Відео дня

Полісся (Житомир) - Діназ (Вишгород) - 1:0

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:51 День Ружинської громади в Бистрику: щиро, із спільними мріями 12:24 У Коростенському районі врятували корову, яка провалилася у каналізайційний септик 12:05 Що робити, якщо надіслали посилку, яку ви не замовляли 11:45 20 юних романівчан поїдуть на відпочинок до литовського Молетаю Від читача 11:43 Проєкт "Брама" 11:23 Поліцейські розшукали чоловіка, який у Звягелі з ножем відібрав у жінки наплічник з речами і втік до столиці 11:00 У Житомирі збудують ветеранський хаб: що відомо 10:40 Житомирянина ошукали на 150 тисяч гривень під час купівлі мобільного телефону у інтернеті 10:20 Поліцейські розшукали 15-річну житомирянку, яка зникла 11-го липня: увесь цей час вона перебувала у Києві 10:00 Віталій Бунечко про наслідки вибуху у Березині: Орієнтовна потреба у коштах для компенсацій – понад 125 млн грн 09:40 Більше 100 осіб, техніка та БПЛА шукали дівчинку, яка загубилася у полі у Бердичівському районі 09:20 СБУ та Нацполіція затримали посадовця Коростенської міськради на хабарях за незаконне бронювання ухилянтів 09:00 17 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети, прогноз погоди 17:56 Леся Карнаух: Разом з аудиторами маємо напрацювати спільні рішення для чіткості і простоти в роботі бізнесу 17:26 єКнига: понад 91 мільйон гривень на книжки — підсумки програми першого півріччя 17:05 17 липня Житомирська міськрада збереться на позачергову сесію - винесене лише одне питання 16:45 Поліцейські завершили розслідування щодо водія-порушника, який кермував авто, хоча судом був позбавлений такого права 16:22 У червні патрульні Житомирщини склали 80 протоколів на водіїв, у яких виявили ознаки сп‘яніння 16:00 У Звягелі у задимленій квартирі вогнеборці врятували жінку 15:40 Житомир 30 серпня долучиться до 8-го Всеукраїнського забігу памʼяті «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»: як зареєструватися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up