Долю житомирського «Арсеналу» в професійній лізі вирішать 12 липня

Досі лишається відкритим питання участі житомирскього футбольного клубу «Арсенал» у другій лізі професійного чемпіонату України

Його мали розглянути ще в понеділок, 4 липня, на засіданні Виконавчого комітету ФФУ. Але тоді заявку нашої команди не прийняли і дали останній шанс. Як повідомляє газета Український футбол, до 12 липня житомиряни мають усунути недоліки на коростенському стадіоні, який вона заявила як резервний для чемпіонату України серед команд другої ліги. Заявлений строк — остаточний. Тягнути далі просто нікуди. Адже зовсім скоро має стартувати кубок і чемпіонат.
Також 4 липня на виконкомі ФФУ вирішувалсь доля і інших команд. Взагалі не пощастило білоцерківській «Росі». Вона не буде допущена до змагань у другій лізі. Відкритим поки що залишається питання щодо участі в змаганнях тернопільської «Ниви». Тернополяни ж подали апеляцію, яка буде розглянута найближчим часом.
А от команди «Мир» (Горностаївка), «Кристал» (Херсон) і «Авангард» (Краматорськ) та «СКАД-Ялпуг» (Болград) новий сезон почнуть у другій лізі
Не розглянув виконком ФФУ і заплановане питання щодо ситуації навколо Житомирської федерації футболу. Як розповів газеті «20хвилин» голова ЖОФФ Олександ Коцюбко, його пернесли на п’ятницю, 8 липня. До речі, Олександр Коцюбко і Василь Гордійчук повідомили, що ні житомирскьий «Арсенал», ні «Житичі» не подавали заявки на участь у другій лізі. А єдина команда, яка має шанс туди потрапити від Житомирскьої області — це минулорічний віце—чемпіон аматорської ліги, новоград-волинський «Звягель-750».
В будь-якому разі всі крапки буде розставлено вже на наступному тижні.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook