“Аква-Віта” й “Міська Рада” вириваються у лідери Чемпіонату Житомира серед дворових команд

“Аква-Віта” й “Міська Рада” вириваються у лідери Чемпіонату Житомира серед дворових команд

14 вересня на майданчику Житомирської міської гімназії №3 протистоянням “Локомотива” та “Аква-Віти” розпочався Чемпіонат міста серед дворових команд.

10 команд протягом місяця сперечатимуться за звання Чемпіона у два етапи – у групах і плей-офф.

“Першi подібні змагання розпочалися ще у червнi цього року, але вони були короткотривалими, нерегулярними. Наприклад, за один день невеличкого турнiру грали п’ять-вісім команд (кожного разу кiлькiсть учасникiв змiнювалася). Таких невеличких турнiрiв, починаючи з червня цього року, було п’ять. Тоді ж ми зрозумiли з цього досвiду, за якою системою чи ж то схемою ми хочемо й можемо в подальшому грати, проводити наступнi змагання. Пiсля попереднiх турнiрiв ми розробили нове положення, чiткий та жорсткий регламент, який “вiдсiяв” сильнiших команд-учасникiв. Так із невеличких змагань i з’явився новий, масштабнiший, бiльший турнiр – Лiга дворових команд”, – зазначає організатор турніру Андрiй Лямiн.

Найближчої п’ятниці розпочнеться черговий тур Чемпіонату, час та місце проведення матчів буде відомо згодом, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Результати перших матчів

П’ятниця, 14 вересня

ЛОКОМОТИВ – АКВА-ВІТА 2:4

ФУТБОЛЬНА ГІЛЬДІЯ – S-TEAM 4:0

МІСЬКА РАДА – КВАРА 4:1

АКВА-ВІТА – ЛЕВИ KROSCHU 2:1

Субота, 15 вересня

КУПОЛ 95 – КВАРА 6:3

ФУТБОЛЬНА ГІЛЬДІЯ – МІСЬКА РАДА 1:2

ЛОКОМОТИВ – ЛЕВИ KROSCHU 0:1

Неділя, 16 вересня

S-TEAM – МІСЬКА РАДА 3:4

БУЛЬВАР – ЛОКОМОТИВ 1:3

КУПОЛ 95 – ФУТБОЛЬНА ГІЛЬДІЯ 3:1

ZT – БУЛЬВАР 2:5

за матеріалами АФЖО

Спортивний Житомир

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up